Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, Jurek napisał:

No i co znawcy piłki ? Co teraz powiecie ?:grin-min:

Lewy powiedział prawdę, w tym składzie nie stać nas piłkarsko na więcej.

A znawca powinien to wiedzieć !!!!

Ma rację. Może trudno w to uwierzyć. Ale pierwszy raz będę bronić Nawałke za zmiany. Dla mnie nie ma znaczenia, czy przegrywamy 0:1 czy 0:3 czy więcej. Trener próbował coś zmienić. Zupełnie inaczej, niż było to na Euro. Senegal, Kolumbia były oiłkarsko lepsze. Minusem trenera, taktyki byli to, że nie mieliśmy pomyslu i umiejętności. Bardzo mocno wkurwiające były bezsensowne górna piłki ze środka pola grane przez obrońców jak i środkowych pomocników. James - dla mnie indywidualnie w tym meczu - najlepszy piłkarz turnieju - licząc tylko jeden mecz. I teraz porównać do niego wolnego, statycznego na tych mistrzostwach Zielińskiego - masakra.

Gdyby kogokolwiek wyróżnić na tych mistrzostwach, to był to Rybus.

Reszta jakby grała w zwolnionym tempie na tle rywala.

Na tą chwilę pewien etap w reprezentacji się skończył. Czas budować wszystko na nowo. Nawałce dzięki za Euro oraz eliminacje. Reszta do bani niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku za probowanie to.ja mu.oklaskow bic nie bede .... Probowac to mogl w sparingach a tu brakowalo wszystkiego ... Nie bede powtarzal sie Columbia czy Senegal nie przejda 1/8 chyba,ze bedzie cud  nie Diabel taki straszny tylko my zagralismy na poziomie Litwy .Pewnie sam bym lepiej nie zagral ,ale ja biedny pikol zarabiam 2tys msc a oni maja tyle za 5minut wstyd , hanba ... I jedyne co moge teraz to narzekac tyle mi zostalo :-) .

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi strasznie przykro.

Przykro było widzieć jak graliśmy nieporadnie, bez pomysłu i chyba też bez wiary w sukces.

Zostaliśmy stłamszenie, zmiażdżeni. Co najgorsze przyszłość wygląda bardzo źle.

Stracone pokolenia, stracone szanse.

Przykro to mówić, bo zawsze wierzyłem w Roberta, ale choć zrobił ogromnie wiele dla tego zespołu ( ciągnął za uszy w czasie eliminacji do Euro i MS)

to jednak w najważniejszych momentach nie dał błysku. Przegrał tym też swoją przyszłość klubową.

Szkoda.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kluczowy był mecz z Senegalem.Mogliśmy w nim zrobić dużo więcej niż w dzisiejszym spotkaniu.Kolumbia była po prostu o dwie klasy lepsza. Nie mieliśmy nic do powiedzenia.Zdeklasowali nas. Najlepszy nasz piłkarz dzisiaj to Góralczyk. Walczył i się starał..Gdyby zagrał z Senegalem.?? może nie tracili byśmy tak łatwo piłek w środku boiska.Fajnie się było połudzić,że możemy wyjść z grupy...Teraz zacznie się polskie piekiełko.Szukanie nowego selekcjonera,publiczne pranie brudów,wzajemne pretensje  itp . Przynajmniej nie będziemy się nudzić dzięki naszym kopaczom w te wakacje. :D:D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...