Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
9 godzin temu, matti64 napisał:

 

JEDYNYM SPORTEM NARODOWYM W POLSCE JEST SPEEDWAY i TYLKO SPEEDWAY

A co to jest ten speed  :P

Dania - Francja 0:2
Australia - Peru 1:1
Nigeria - Argentyna 1:2
Islandia - Chorwacja 0:1
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jurek napisał:

Dla mnie podstawowy przyczynek tego co się stało, to są przede wszystkim  za wysokie progi na nasze nogi. Przy obecnym, niesłychanie przeciętnie wysokim poziomie rozwoju futbolu drużynowego w poszczególnych krajach, osiągniętego poprzez niesłychaną, organiczną pracę poszczególnych federacji, np. z młodzieżą;  obudziliśmy się z palcem w nocniku. Leją nas kraje, o których wcześniej.... Zostaliśmy z tyłu, jak w wielu innych dyscyplinach drużynowych.

Każdy kto tego nie potrafi dostrzec, to niech sobie da spokój z poważnymi dyskusjami o piłce naszej. Bo wszyscy tacy rozdmuchują balonik wielkości i raczej powinni kaczki szczać wyprowadzać.

I nawet uwierzyli im nasi wyźelowani dandysi.

Żelika nie lubię, ale on jako jedyny jest we wszystkim autentyczny. Obrał taki styl życia i bycia, konsekwentnie go realizuje, trenuje do dzisiaj po 10 godzin dziennie i za to pełen szacun. :P

 

A ja się nie zgodzę.. umiejętności piłkarskie to jedno. PRZYGOTOWANIE MENTALNE I KONDYCYJNE WRAZ Z   ZAANGAŻOWANIEM stricte ambicjonalnym to drugie... Równie dobrze wyniki byłyby ustalane już przed pierwszym gwizdkiem, o czym niejednokrotnie tutaj wspominano..

W tej kadrze coś się popsuło już w trakcie przygotowań, delikatnie mówiąc nie ma chemii i zaangażowania do ostatniej kropli potu. Kolejny powód, gdzie już na wstępie byliśmy na straconej pozycji to gra trójką z tyłu do czego kompletnie nie jesteśmy gotowi i nie mamy ku temu wykonawców...

Patrząc jak dzisiaj zagrało Maroko i Iran to nawet mi się nie chce znowu cytować Pana Kapitana  Lewegoz konferencji
Idąc jego tokiem rozumowania to Iranczycy nie powinni nawet wychodzić na boisko bo są przecież znacznie gorsi technicznie i w ogóle gorsi…..żenada, dramat
My już nawet nie zazdrościmy innym sukcesów, tym teoretycznie słabszym od nas, ale….porażek z godnością nie przeżywamy, to jest dowód na to jak ostatnio upadła reprezentacja
Szkoda, że Irańczykom ta piłka nie weszła, byłoby sensacyjne zwycięstwo i awans do fazy pucharowej.. mam dalej wymieniać drużyny które ambicją i zaangażowaniem punktowały, a przede wszystkim dobrze "dla oka" się zaprezentowały? Peru, Iran, Islandia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Trixx napisał:

A ja się nie zgodzę.. umiejętności piłkarskie to jedno. PRZYGOTOWANIE MENTALNE I KONDYCYJNE WRAZ Z   ZAANGAŻOWANIEM stricte ambicjonalnym to drugie... Równie dobrze wyniki byłyby ustalane już przed pierwszym gwizdkiem, o czym niejednokrotnie tutaj wspominano..

W tej kadrze coś się popsuło już w trakcie przygotowań, delikatnie mówiąc nie ma chemii i zaangażowania do ostatniej kropli potu. Kolejny powód, gdzie już na wstępie byliśmy na straconej pozycji to gra trójką z tyłu do czego kompletnie nie jesteśmy gotowi i nie mamy ku temu wykonawców...

Patrząc jak dzisiaj zagrało Maroko i Iran to nawet mi się nie chce znowu cytować Pana Kapitana  Lewegoz konferencji
Idąc jego tokiem rozumowania to Iranczycy nie powinni nawet wychodzić na boisko bo są przecież znacznie gorsi technicznie i w ogóle gorsi…..żenada, dramat
My już nawet nie zazdrościmy innym sukcesów, tym teoretycznie słabszym od nas, ale….porażek z godnością nie przeżywamy, to jest dowód na to jak ostatnio upadła reprezentacja
Szkoda, że Irańczykom ta piłka nie weszła, byłoby sensacyjne zwycięstwo i awans do fazy pucharowej.. mam dalej wymieniać drużyny które ambicją i zaangażowaniem punktowały, a przede wszystkim dobrze "dla oka" się zaprezentowały? Peru, Iran, Islandia..

I ja się też nie zgodzę. :D

 

Porażka ta była przesądzona już wcześniej. Wspomina o tym nawet Nawałka, że znając sytuację od środka on i sztab starali się tonować oczekiwania.  Oni wiedzą najlepiej kim dysponowali, jakie wyniki testów wydolnościowych mają ich wybrani,

w jakim są gazie i tak naprawdę z kim próbowali wcześniej swoich sił. Dzisiaj średnim poziomem wyszkolenia indywidualnego przewyższa nas większość średniaków. Tylu kiksów i niecelnych podań, złych przyjęć piłki nie widziałem nawet u Panamczyków. Więc wybacz, ale mnie nie interesuje dyskusja emocjonalna.

Popatrz sobie na sytuację w siatkówce. Utrzymujemy sie latami w czołówce, bo dopływ dobrej klasy zawodników jest naturalny, wynika z pracy z mlodzieżą. Nasi juniorzy są ciagle na światowym topie i to procentuje. Ubytek 1 gwiazdy nic nie znaczy dla zespołu. Nie jesteśmy zawsze mistrzami świata bo inni też mają świetnych juniorów, dot. to wszystkich drużyn z czołówki.

Wracając do ply, to kolego, wszystkie inne powody są już rzeczą wtórną !!! Co, Chorwacja ma ligę mocniejszą od naszej ? Zobacz jak tam procentuje rozsądna praca z młodymi talentami. :D

Ps.

Nie chce mi sie powtarzać o tym, ze nie było9 podstaw   ż a d n y c h  do takich oczekiwań. Każdy rozsądny znawca podstawowych tematów w piłce musiał to dostrzegać. Choćby fakt nieregularnego grania w klubach. I to przez zawodników tworzących trzon reprezentacji. to była największa kpina z kibiców, którzy wypełniali strefy kibica i stadiony !!!!

Jeżeli myślisz inaczej, no to cóż mogę Ci tylko pogratulować, że po tym wszystkim masz tak dobre samopoczucie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...