Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie zgodze z kolega Trixx ta kadra to.Ci sami zawodnicy z Euro z Portugalia , Szwajcaria., Niemcami , mozna/mozna a z Kolumbia czy Senegalem juz nie ... Lewy krol strzelcow silnej ligi Niemieckiej , Krycha 2 razy wygral Lige Europejska , Blaszczu, Piszczek grali w Finale Ligi Mistrzow , Rybus Liga Rosyjska, Francuska bardzo dobre wystepy , Grosik Liga Angielska ,Turecka czesto swietne wystepy , Szczesny, Fabianski Liga Ang , Wloska ,Pazdan nie dal pograc Krystynie , Beres Liga Wloska solidny obronca , Zielin Liga Wloska niby przyszla super gwiazda , Milik czolowy Club ligi Wloskiej , Kownacki , Linetty liga Wloska itp , itd nie wiem czy Kolumbijczycy mieli lepsza kadre James , Falcao ... Bylo minelo trzeba zapomniec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, KaZuYa napisał:

A ja sie zgodze z kolega Trixx ta kadra to.Ci sami zawodnicy z Euro z Portugalia , Szwajcaria., Niemcami , mozna/mozna a z Kolumbia czy Senegalem juz nie ... Lewy krol strzelcow silnej ligi Niemieckiej , Krycha 2 razy wygral Lige Europejska , Blaszczu, Piszczek grali w Finale Ligi Mistrzow , Rybus Liga Rosyjska, Francuska bardzo dobre wystepy , Grosik Liga Angielska ,Turecka czesto swietne wystepy , Szczesny, Fabianski Liga Ang , Wloska ,Pazdan nie dal pograc Krystynie , Beres Liga Wloska solidny obronca , Zielin Liga Wloska niby przyszla super gwiazda , Milik czolowy Club ligi Wloskiej , Kownacki , Linetty liga Wloska itp , itd nie wiem czy Kolumbijczycy mieli lepsza kadre James , Falcao ... Bylo minelo trzeba zapomniec .

Tak jak Cię lubię, tak zaprzeczasz właśnie sobie.

Krychowiak - rezerwowy u spadkowicza w PL,

Błaszczykowski - po kontuzji,

Piszczek- nie gra na stoperze,

Grosicki - nierówny sezon, więcej siedział niż grał,

Szczęsny - grzeje ławę,

Kownacki - rezerwowy, gra ogony,

Milik - po kontuzji,

Glik - kontuzjowany,

Jędrzejczyk i Pazdan - słaby sezon i forma. 

To kim wygrać? Zmiennicy słabi.

Rybus Piszczek, Bereszyński i Lewy - stop, tylko oni grali normalnie w sezonie.  Zieliński ma wyj... na reprezentację itd itp. Atmosfera była ok. Zjebało się po porażkach, szuka się winnych. Normalka.

Reszta miała z dupy wziąć formę?? samym doświadczeniem nie wygrasz, musisz być w gazie, w rytmie meczowym. Gdyby jeden z najwyżej wymienionych z nich miał iść na alibi i łatać dziurę ok. Ale nie na odwrót. Nie mamy piłkarzy do grania i tyle. Ślizgalismy się na potencjale Lewego, Glika i kilku innych od czasu do czasu. Od prawda, która zabolała innych, gdy Robert powiedział prawdę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje tylko liczyć na Peszko.
Jak to powiedział stan-nie wszystko stracone, mamy jeszcze szansę na wyjście z grupy.
Pod warunkiem, że Kolumbia i Senegal zostaną zdyskwalifikowane.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku chodzi Mi o potencjal James w Bayernie tez czesto lawa I kiepski sezon a jednak na Mundial zrobil forme sam gralem w pilke za wiele , moze nie osiagnelem , ale uwierz ze w 3tygodnie , mozna naprawde sporo odzyskac sam pisalem wczesniej w jakim stanie jest obecna kadra I bedzie ciezko , ale nie zgodze sie , ze nasza kadra byla slaba I to byl MaX bo tu brakowalo pilkarsko Wszystkiego winny dla mnie jest Nawalka I caly sztab bo jak to mozliwe ,ze Piszczek w Borussi biega od pola do pola a tu po 30 minutach wyglada fatalnie ... 

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, KaZuYa napisał:

Darku chodzi Mi o potencjal James w Bayernie tez czesto lawa I kiepski sezon a jednak na Mundial zrobil forme sam gralem w pilke za wiele , moze nie osiagnelem , ale uwierz ze w 3tygodnie , mozna naprawde sporo odzyskac sam pisalem wczesniej w jakim stanie jest obecna kadra I bedzie ciezko , ale nie zgodze sie , ze nasza kadra byla slaba I to byl MaX bo tu brakowalo pilkarsko Wszystkiego winny dla mnie jest Nawalka I caly sztab bo jak to mozliwe ,ze Piszczek w Borussi biega od pola do pola a tu po 30 minutach wyglada fatalnie ... 

Hubert ochłoń trochę :D

Przecież znasz się na pile.!

Co jesteś w stanie nadrobić przez \3 tyg, braki wynikłe z tego, że od pół roku nie grasz regularnie?:o

Przecież w takim stanie było 4-5 podstawowych graczy. No, nie rób sobie jaj ! 

Trener Kolumbii wymienił kilku i grali jak z nut. Bo ma bogactwo wartościowych zmienników !! A skąd oni? No, z jumiorów najpierw. !!! Do tego doszedł James i ...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nawałki nie bronię, jest najbardziej winny, ale nie jako jedyny. Hubert zapytaj Zielińskiego dlaczego nie zagrał jak James. 

Z całym szacunkiem do Twojej i mojej gry w piłkę kiedyś, poziom amatorski,a zawodowstwo to dwa różne światy. Dziś nawet Pepsi i schabowego nie możesz zjeść,bo np jakieś mikro urazy przy przeciążeniach, zmęczeniu organizmu dostaniesz. Nie oszukasz rytmu meczowego. Gdyby Hiszpania miała taki problem personalny który wymieniłem u nas, oni mają zmienników. My nie mamy. Obserwuje cała karierę Kownasia. Za "dzieciaka juniora" osiągnął więcej niż Lewy. Później miał same kontuzje. Kłóciłem się z dwa lata temu z @MistrzLech, że jeśli wejdzie na odpowiednią dietę, to osiągnie więcej niż Lewy. Myślę, że następny sezon będzie u niego przełomowy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jureczku ja juz przed MS czulem Lipe I wielokrotnie powtarzalem , ale wierzylem w chlopakow bo my zawziety narod wiec nie mam po czym ochłonąć ... Fajnie podyskutowac kazdy ma swoje racje I ja to szanuje ... Oczywiscie boli I bedzie bolec , ale zycie toczy sie dalej :-) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...