Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 minut temu, Semi napisał:

Piękny mecz Brazylii z Meksykiem, było na co popatrzeć.:1301_clap_tone2:

Kibicowałem Meksykowi, choć przyznaję. Brazylia była lepsza i powoli kreuję nam się przyszły MŚ. Kwartet ofensywy jest zabójczy, a i defensywa niczego sobie.

Wogóle te MŚ są bliźniaczo podobne do Euro. Pokazują, co mnie wcale nie dziwi, że walką, dyspozycją dnia, zaangażowaniem i odrobiną szczęścia wygrywasz mecze. Przy dobrej selekcji w każdym kraju znajdziesz kilku profesjonalistów, co pociągną  drużynę. O zwycięstwie dziś decydują detale. Tak było na Euro, stąd sukcesy takich drużyn jak: Polska, Islandia, Portugalia wtedy. Teraz Rosja, Iran mimo, że w sumie przegrywał.

Hiszpania jest tak nudna i przewidywalna, że brak słów, tam trzeba świeżej krwi.

Podobała mi się wczoraj Dania. Silna, fizyczna drużyna. Gdyby tam 9tka był Lewy to swoje by strzelił, my byliśmy w każdym elemencie słabsi.

Brazylia, Anglia, Francja może Belgia - faworyci. Chciałbym aby Kolumbia osiągnęła dużo, ale nie jestem przekonany, czy zagrają tak dobrze jak z Polską wszystkie mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się przestrzeliłem w typowaniu meczu Belgia Japonia, Japończycy pocisnęli Belgów że ho ho.O.o Ale zobaczymy jak to się zakończy, dopóki piłka w grze....

Edytowane przez Semi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...