Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak na luzie sobie analizuję i wychodzi mi Michniewicz. Probierz za dużo eksperymentuje i się czasami fochuje. Nikt z zagranicy nie uzdrowi piłki, trzeba budować wszystko od podstaw. Nasi trenerzy daliby radę w innych mocnych ligach, gdyby ktoś im dał szansę. A, że ich nikt nie zna.... Stokowiec i Magiera mi totalnie nie pasują z Brzeczkiem włącznie.

Czesiu coś tam osiągnął, sprawdza się aktualnie w swojej roli, jest w wieku przed zgredowym. Warsztat i doświadczenie ma. Potrafi zadbać o atmosferę. Jest dość błyskotliwy. Czego chcieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paolo Di Canio był by dobrym trenerem. Ze swoim charakterem ogarnął by ten bajzel ???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Tak na luzie sobie analizuję i wychodzi mi Michniewicz. Probierz za dużo eksperymentuje i się czasami fochuje. Nikt z zagranicy nie uzdrowi piłki, trzeba budować wszystko od podstaw. Nasi trenerzy daliby radę w innych mocnych ligach, gdyby ktoś im dał szansę. A, że ich nikt nie zna.... Stokowiec i Magiera mi totalnie nie pasują z Brzeczkiem włącznie.

Czesiu coś tam osiągnął, sprawdza się aktualnie w swojej roli, jest w wieku przed zgredowym. Warsztat i doświadczenie ma. Potrafi zadbać o atmosferę. Jest dość błyskotliwy. Czego chcieć więcej.

O ile zakład kolego, że to nie będzie Polak? Michniewicz? Hmm skąd Ty te pomysły bierzesz.. tak jak niejednokrotnie się z Tobą tutaj zgadzam..to teraz nie sposób tego nawet skomentować Grendziu.. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Splot napisał:

Paolo Di Canio był by dobrym trenerem. Ze swoim charakterem ogarnął by ten bajzel ???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Gatusso też był wojownikiem, ale trenerem z tego co kojarzę jest słabym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, Splot napisał:

Przynajmniej towar z przemytu załatwi emoji12.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

On handlował z ziomkami z mojego miasta. Oczywiście nikogo nie znam, srodo etc? 

Jak ma być ktoś tak straszny jak buraczany Leo, zadufany w sobie holenderski buc, to Nawałka niech zostaje w ciemno.

Ja już o tym pisałem, więc nie będę toczył wywodów. Gdyby nawet np. postawić jednocześnie nawet na trio: Guardiola, Mourinho, Zidane to nic wielkiego nowego nie wymyślą. Zejdźmy z piątego piętra na ziemię i spójrzmy, gdzie, kto, jak i ile znaczy w klubach zagranicznych i jakie zaplecze reprezentacji tworzy ekstraklasa. Koniec kropka. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...