Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy nowego selekcjonera. Jerzy Brzęczek o którym@Grendziu nawet nie chciał słyszeć ;) rzucił się na głęboką wodę, ale ja wierzę, że mu się uda. To był mój kandydat jeśli chodzi o Polaka.
http://www.sport.pl/mundial/7,154361,23665281,jerzy-brzeczek-nowym-selekcjonerem-reprezentacji-polski.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, mav3rick napisał:

Mamy nowego selekcjonera. Jerzy Brzęczek o którym@Grendziu nawet nie chciał słyszeć ;) rzucił się na głęboką wodę, ale ja wierzę, że mu się uda. To był mój kandydat jeśli chodzi o Polaka.
http://www.sport.pl/mundial/7,154361,23665281,jerzy-brzeczek-nowym-selekcjonerem-reprezentacji-polski.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

No to dupa w krzakach, przej... maskara. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
54 minuty temu, mav3rick napisał:

Daj mu szansę, do świadczenia nie ma wielkiego, ale jakoś mi on pasuje. We wrześniu zobaczymy, jak to wyjdzie.

Ciapowaty jest, mało charakterny, nie ma doświadczenia, a jeśli jakieś ma jako trener to wtapiał, zewsząd go wywalano. Patrzę na całokształt, a nie Wisła Płock i coś tam coś tam  - to trochę za mało...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, elvis napisał:

Daruś, a czy może być gorzej?

A nie? Smuda, Fornalik.

Na EURO szliśmy na ambicji własnie plus szczęście. Te MS to potwierdzily, Hiszpania, Niemcy, Argentyna, Brazylia - czy oni zagrali na 100% jeśli np Brazylia tak, to nie znaczy, ze zabrakło umiejętności, tylko zaangażowania i trochę szczęścia.
Chorwacja dlaczego wczoraj wygrała? Asysta w dogrywce, koleś chyba Perisic przeskoczył obrońce. I to była dogrywka, a skoczył jak Jordan za najlepszych czasów.
Gdybyśmy napier.... jak Iran i odpadli nikt by nie miał pretensji, a Nawałka nadal byłby trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, elvis napisał:

Daruś, a czy może być gorzej?

Czy co po niektórzy z kolegów zapomnieli w jakich nastrojach byliśmy po Fornalu albo Smudzie czy nawet Benhakkerze? Czy zapomnieliśmy, że nasi przechodzili obok spotkań?

Przez bite prawie 3 i pół roku - co by nie powiedzieć ten człowiek stworzył podwaliny pod to co mamy teraz. Zaczęto się liczyć z tą drużyną (nie mam tu na myśli śmiesznych rankingów), ale faktyczne zaangażowanie.

Wielokrotnie mogliśmy powiedzieć z uznaniem, że nawet wobec meczów towarzyskich nie przechodzą obok... Wiele wyborów selekcjonera, na pierwszy rzut oka broniło się same. 

Bądźmy obiektywni i spójrzmy w jakim stanie zastał mentalnie naszą kadrę a w jakim była MENTALNIE do niedawna. Oceniajmy 5 lat... Wracając do sedna, czyli wyboru Brzęczka --> nie uważam go za lepszego selekcjonera od Nawałki, ani pod względem osiągnięć, ani warsztatu ani doświadczenia. Tym bardziej pod względem OGARNIĘCIA SZATNI W TRUDNYCH MOMENTACH, gdzie właśnie podejście, zaangażowanie i charyzma decydują o końcowym sukcesie.

Pożyjemy i zobaczymy, obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery i obiektywny to nie podoba mi się polska piłka .

Poza kilkoma ładnymi meczami w ciągu kilku ostatnich lat nie pokazali nic nowego. Nie osiągnęli niczego poza wysoką lokatą w rankingach. Nie przekłada się na to na grę.

To jak nam się zdarza ładnie zagrać to inni mają na codzień.

 

Co to za osiągnięcie zakwalifikować się do mistrzostw świata czy Europy? Z resztą w przeciętnym stylu .

Chyba tylko po to by później się zbłaźnić, jak zwykle zresztą.

Mecze naszej "reprezentacji" oglądam tylko z powodu mocno napompowanego poczucia obowiązku patriotycznego. I za każdym razem żałuję, że nie pojechałem na ryby

 

 

W PZPN podobnie jak w PZW długo się nic nie zmieni. Działacze to Beton, a piłkarze to celebryci, którzy zamiast trenować grę w piłkę trenują grę aktorską w reklamach i tyle.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...