Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Było miło, super mistrzostwa, fajny finał, wygrała drużyna nastawiona na wynik, drużna kompletna i młoda z największym potencjałem. Dla mnie Chorwacja top, nr 1 mistrzostw. Za chęci, za walkę, za otwartość gry, za futbol na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2018 o 18:01, wojcecho napisał:

Graty kolego Trixx, już Cię nikt nie dogoni ;)  

typy10.jpg

No pięknie ale emocje do ostatniej chwili i czułem Twój oddech za plecami  :-) fajna sprawa to obstawianie i dodatkowe emocje..a tych nie brakowało. 

No ja osobiście uważam, że z 'moimi' Angolami by trojkolorowym tak łatwo nie poszło i specyfika finału by była nieco inna... no ale gdybać można.

Wielkie graty dla Chorwatów!  Wygrała jednak drużyna najlepsza w przekroju całego turnieju.

Pozdro all! :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Trixx określ proszę co wybierasz z puli trój krotność w alkoholu czy w sprzęcie wędkarskim.

Wszystkim pozostałym dziękuję za super zabawę i emocje podczas mistrzostw. Po proszę wiadomo o co, a my dla wszystkich, którzy zdobyli ponad 10pkt prześlemy lub dostarczymy jakoś nagrodę pocieszenia.
:icon_arrow1:

Emocje tutaj były większe niż grała nasza reprezentacja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grendziu napisał:


Wszystkim pozostałym dziękuję za super zabawę i emocje podczas mistrzostw. Po proszę wiadomo o co, a my dla wszystkich, którzy zdobyli ponad 10pkt prześlemy lub dostarczymy jakoś nagrodę pocieszenia.:icon_arrow1:

Emocje tutaj były większe niż grała nasza reprezentacja.

Wedle umowy przelew właśnie poszedł.:D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grendziu napisał:

@Trixx określ proszę co wybierasz z puli trój krotność w alkoholu czy w sprzęcie wędkarskim.

Wszystkim pozostałym dziękuję za super zabawę i emocje podczas mistrzostw. Po proszę wiadomo o co, a my dla wszystkich, którzy zdobyli ponad 10pkt prześlemy lub dostarczymy jakoś nagrodę pocieszenia.
:icon_arrow1:

Emocje tutaj były większe niż grała nasza reprezentacja.

W takich pięknych okolicznościach przyrody wybieram alko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...