Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wątek zbiorczy cyklu imprez z projektem "dla Ryb". Oczywiście pierwszym naszym spotkaniem będzie Rybomania w Poznaniu, ale do tego czasu raczej zawody feederowe jak i spinngi chcemy mieć zaplanowane, bo najprawdopodobniej na Targach pójdą jakieś banery promocyjne imprez. Do tego zlot. Sporo tego, ale jak już wiadomo, ja wolę organizować,bawić się niż startować. Oczywiście udział wezmę w zawodach. Jedyne co i kogo muszę pokanać to być lepszym od @Kubik i innych naszych prawdziwych forumowych zawodników ?

Feeder Cup jak i Spinning Cup to w planowaniu cykl trzech imprez,czy na jednej wodzie to jeszcze ustalamy. Jest jeszcze jedna impreza planowana na bardzo dużej wodzie,czy wyjdzie, nie wiem,bo tutaj trzeba zgrać kilka stron ze sobą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Poniżej mała zajawka tego, co będzie się dziać. Oficjalnie wszystko podamy na targach lub tuż przed.

Udało nam się ustalić termin zawodów drużynowych Spinning CUP "dla Ryb" są to trzy terminy nieodwołalnie - 13.05/12.08/18.11 - 2018  organizowane na naszej wodzie w Nienawiszczu.
Maksymalna ilość drużyn to 25 - 
tak jak zrobiliśmy to w listopadzie, formuła OPEN z łodzi lub z brzegu.

Szczegóły niebawem.

Aktualnie pracujemy nad terminami zawodów Feeder CUP "dla Ryb" które także odbędą się w tym roku w Nienawiszczu.

No i Panowie teraz też pytanie, bo to wątek zbiorczy. Zlot "dla Ryb" III - gdzie, co, jak i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zabiore głos. Osobiście jest mi to obojętne gdzie aby rybki były.
Na poważnie, nie mam nic przeciwko fundacyjnej wodzie Nienawiszcz. Polubiłem to miejsce. Chyba że do czasu zlotu będzie kolejna.
Wolałbym,tak od siebie, żeby zorganizowac to w cieplejszym okresie- maj,czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cygan786 napisał:

To ja zabiore głos. Osobiście jest mi to obojętne gdzie aby rybki były.
Na poważnie, nie mam nic przeciwko fundacyjnej wodzie Nienawiszcz. Polubiłem to miejsce. Chyba że do czasu zlotu będzie kolejna.
Wolałbym,tak od siebie, żeby zorganizowac to w cieplejszym okresie- maj,czerwiec.

Tobie to wszystko jedno tylko ty łapałeś ostatnio.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubik napisał:

Tobie to wszystko jedno tylko ty łapałeś ostatnio.:P

A @ArekH sardynki, @elvis , Olin, Janek.

Cały czas myślę że jeszcze nie potrafię łowić, to było-sam nie wiem, szczęście początkującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...