Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Splot napisał:

Drugi w sektorze z wynikiem 5,800.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

No ładnie ładnie, ????????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Splot napisał:

Drugi w sektorze z wynikiem 5,800.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Kurde jaka to różnica 5 800 i 2 sektorowa, ja również 2 sektorowa w bezrybnym sektorze z 6 płotkami na koncie :39icon:O.oB|.

Gdy następnym razem wylosuję lewą część cypla, to od razu składam wędki i idę na jednego i kibicować wszystkim z prawej strony grobli :champagne-2010:.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Grzes77 napisał:

Kurde jaka to różnica 5 800 i 2 sektorowa, ja również 2 sektorowa w bezrybnym sektorze z 6 płotkami na koncie :39icon:O.oB|.

Gdy następnym razem wylosuję lewą część cypla, to od razu składam wędki i idę na jednego i kibicować wszystkim z prawej strony grobli :champagne-2010:.

Dałem Ci fory z tymi płotkami, bój się bój następnego razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grendziu napisał:

Dałem Ci fory z tymi płotkami, bój się bój następnego razu :)

Ta, takie mi dałeś fory, że do tej pory wspominam te ryby, które wypuszczałem bo się nie kwalifikowały wg Twoich zasad B|

Do tego, gdy się dowiedziałeś, że mam 6 płotek, a Ty jedną większą niż te moje, to chciałeś wymiar ochronny na łowisku wprowadzić, hahaha :D, następnym razem "zleję Cię" sromotnie a zaczniemy od tego lokalu nad zalewem w Nienawiszczy O.o:champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za zajebiście spędzony czas :champagne-2010:.
Mimo małej amnezji z soboty, to wszystko mile wspominam .
 Właśnie zrobiłem pranie i z kumplem  "robimy połówkę" za Wasze zdrowie. Do zobaczenia za miesiąc, dziękuję dziewczyny za zdjęcia, nawet na nich "normalnie" wyszedłem, a to nie zawsze wychodzi 
Mam nadzieję, że za miesiąc Arek i Staś zawitają na tą imprezę, ja na pewno :champagne-2010:
Fajne, że udało nam się spotkać i poznać Zdjęcia wyszły dobrze bo wcześnie jeszcze było... a zresztą jaki fotograf (bezalkoholowy) takie efekty O tej porze ryby z wody tylko najlepsi wyciągali (mogłam się zapisać jako uczestnik)
Miłego odpoczynku życzę


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za miłe przyjęcie i wspaniały dzień.

Kto nie był może żałować.

Organizacja super, wszyscy otwarci i chętni do rozmów.

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

Super, że zdążyłeś dojechać przed naszym wyjazdem. Mało było czasu ale mam nadzieję, że uda nam się jeszcze spotkać i dłużej porozmawiać.

Pozdrowienia dla Filipka

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie w kole też były jakieś zawody.Nie wystartowałem bo bałem się,że jeszcze wygram i wpędzę  Was w kompleksy. :D:D:P Także dalej jesteście Mistrzami i to z tego co widać na fotkach - fotogenicznymi jak ja bym chciał być :D Gratulacje dla Wszystkich. :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...