Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, elvis napisał:

Dziewczynki, proszę o spokój. emoji102.png
 

Ej, ładnie to tak ? Między Finlandię a 60g płotkę z octu ? :grin-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dominik napisał:

Może i bym pogadał jeszcze, ale widzę, że nie mam już o czym.

Jeśli masz podgoloną to przepraszam.

A tak w ogóle, to zluzuj spodnią bieliznę !:grin-min:

Ja Ci nie wróg, mało tego - już zdążyłem Cię pulubić B|

Trochę mi wali, bo nie byłem jeszcze na rybach i nadszedł dla  mnie ciężki okres.

Postaraj się wczuć i zrozumieć desperata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią się do Jureczka wybiorę na korepetycje, gdy on przyjedzie na zlot :champagne-2010:
Niestety sektor był bezrybny, co widać na zdjęciu z wynikami, 7 osób bez brania, ja zacząłem od samego początku co chwilę nęcić qq przy brzegu i tu złowiłem pięknego jesiotra i inne ryby, miałem też branie ryby, która po kilku minutach mi się spięła, a nawet jej od dna nie oderwałem. Nic bym nie złowił, gdybym nie dostał od [mention=477]Splot[/mention] białych robaków, na które złowiłem wszystkie ryby, za co bardzo dziękuję :champagne-2010:.
Też nie wierzyłem, że na takim łowisku może się zdarzyć, że cały sektor siedzi i nic nie łowi, taki dzień trafiliśmy  :champagne-2010:.
Grześ miło było poznać. I fajnie że mogłem pomóc.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Z chęcią się do Jureczka wybiorę na korepetycje, gdy on przyjedzie na zlot :champagne-2010:

Niestety sektor był bezrybny, co widać na zdjęciu z wynikami, 7 osób bez brania, ja zacząłem od samego początku co chwilę nęcić qq przy brzegu i tu złowiłem pięknego jesiotra i inne ryby, miałem też branie ryby, która po kilku minutach mi się spięła, a nawet jej od dna nie oderwałem. Nic bym nie złowił, gdybym nie dostał od @Splot białych robaków, na które złowiłem wszystkie ryby, za co bardzo dziękuję :champagne-2010:.

Też nie wierzyłem, że na takim łowisku może się zdarzyć, że cały sektor siedzi i nic nie łowi, taki dzień trafiliśmy B| :champagne-2010:.

Przepraszam, ale muszę zadać pytanie,

(dotykam spraw tak tajnych, że aż strach myśleć) u ..a .....a czy broń służbowa tyż bydzie ?:FeelsGood-min:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurek napisał:

Przepraszam, ale muszę zadać pytanie,

(dotykam spraw tak tajnych, że aż strach myśleć) u ..a .....a czy broń służbowa tyż bydzie ?:FeelsGood-min:

 

 

Mojej broni nie widziałem już od miesiąca i do połowy sierpnia nie będę widział, tak więc mogę przywieźć proce, jeżeli Cię to satysfakcjonuje :D:beer1:

Na takich imprezach i nie tylko unikam rozmów o pracy, chociaż 90 % osób do tych tematów dąży. Ja pracę zostawiam w pracy, zajmuję się tematami, o których nie opowiadam, gdybym odniósł się do większości zwłok, to by nikt dań z grilla nie zjadł, w sumie byłoby więcej dla mnie :D.

O rybach możemy rozmawiać całymi godzinami i strzelać z procy w nęcone miejsce :champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minuty temu, Grzes77 napisał:

Mojej broni nie widziałem już od miesiąca i do połowy sierpnia nie będę widział, tak więc mogę przywieźć proce, jeżeli Cię to satysfakcjonuje :D:beer1:

Na takich imprezach i nie tylko unikam rozmów o pracy, chociaż 90 % osób do tych tematów dąży. Ja pracę zostawiam w pracy, zajmuję się tematami, o których nie opowiadam, gdybym odniósł się do większości zwłok, to by nikt dań z grilla nie zjadł, w sumie byłoby więcej dla mnie :D.

O rybach możemy rozmawiać całymi godzinami i strzelać z procy w nęcone miejsce :champagne-2010:

Mam coś podobnego. Przy alko milczę o nieruchomościach? O rybach mogę zawsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Grzes77 napisał:

Mojej broni nie widziałem już od miesiąca i do połowy sierpnia nie będę widział, tak więc mogę przywieźć proce, jeżeli Cię to satysfakcjonuje :D:beer1:

Na takich imprezach i nie tylko unikam rozmów o pracy, chociaż 90 % osób do tych tematów dąży. Ja pracę zostawiam w pracy, zajmuję się tematami, o których nie opowiadam, gdybym odniósł się do większości zwłok, to by nikt dań z grilla nie zjadł, w sumie byłoby więcej dla mnie :D.

O rybach możemy rozmawiać całymi godzinami i strzelać z procy w nęcone miejsce :champagne-2010:

Ale ja tylko pytałem o broń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurek napisał:

Ale ja tylko pytałem o broń.

A ja Jureczku odpowiedziałem najprościej, jak potrafię :D:champagne-2010:

Chyba tego inaczej nie odebrałeś?

Chyba tu na forum jakiś bąk cichacz został puszczony i psuje atmosferę. Przewietrzmy, otwórzmy okno i wyluzujmy :champagne-2010: :39icon: :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...