Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
6 minut temu, ArekH napisał:

Liczyłem, że w końcu powędkuję. Ale skoro potrzebujesz pomocy, oczywiście. 

Dopisać do listy zawodników.? Jeszcze są miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, ArekH napisał:

Nie bądź taki bystry. Wiesz że zawody Mnie nie interesują. 

Ale z Ziomkami to już byś chciał się spotkać na :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie. To teraz pytanie o [mention=30]ArekH[/mention] będziesz sędziował ze mną za rok [mention=722]Grzes77[/mention] [mention=4]elvis[/mention] [mention=858]Semi[/mention] [mention=42]cygan786[/mention] obowiązkowo razem autem też przybywacie
Mnie już od pierwszej tury skręca ze nie mogłem wziąć udziału. Nigdy w żadnych nie startowałem w żadnych zawodach. Wiele jest barier ku temu by brać udział w FC dlaRyb. Praca, finanse i najwieksza, odległość. Zobaczymy się na zlocie. Wedkowanie bez spinki. W wyborowym towarzystwie. A startujacym życzę powodzenia i porządnego ugiecia.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A tym czasem, bardzo miło jest mi poinformować, że w te upały, podczas zawodów, każdy z zawodników otrzyma coś ekstra. Firma Healty People oficjalnym sponsorem II tury "Feeder Cup dla Ryb"

IMG_20180620_235832.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złą informację. Była możliwość wzięcia służby w dniu dzisiejszym (nocka), więc prawdopodobnie dotrę do Was jutro po południu (bliżej wieczora), jak wszystko ogarnę :P :champagne-2010:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złą informację. Była możliwość wzięcia służby w dniu dzisiejszym (nocka), więc prawdopodobnie dotrę do Was jutro po południu (bliżej wieczora), jak wszystko ogarnę  :champagne-2010:
Szczęściarz. Ja wyruszam ok 6 w sobotę i będę na 10.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, czy my ? Miałeś zabrać [mention=109]stas1[/mention] :champagne-2010::icon_arrow1:
Oczywiście Stasia biorę ze sobą jako tajną broń i talizman.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...