Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Splot napisał:

Oczywiście Stasia biorę ze sobą jako tajną broń i talizman. emoji16.png

Hip hip huuuuuura, wreszcie poznam tego zacnego człowieka i mistrza nad mistrzami :icon_arrow1::champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzes77 napisał:

Hip hip huuuuuura, wreszcie poznam tego zacnego człowieka i mistrza nad mistrzami :icon_arrow1::champagne-2010:

Aż mnie głowa rozbolała,jak mnie zestresujece to nawet płotki nie złowię,o ile dam radę pojechać

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Grzes77 napisał:

Hip hip huuuuuura, wreszcie poznam tego zacnego człowieka i mistrza nad mistrzami :icon_arrow1::champagne-2010:

Ej, strateg ale to wczoraj przez tel Ty mi opowiadałeś, że masz tajną broń i wszystkie ryby sam wyłowisz, a Stacha chcesz wpuścić w maliny teraz i podpuszczasz? Patrzcie jak kombinuję :221_see_no_evil::223_speak_no_evil::221_see_no_evil:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Grendziu napisał:

Ej, strateg ale to wczoraj przez tel Ty mi opowiadałeś, że masz tajną broń i wszystkie ryby sam wyłowisz, a Stacha chcesz wpuścić w maliny teraz i podpuszczasz? Patrzcie jak kombinuję :221_see_no_evil::223_speak_no_evil::221_see_no_evil:

Ty się pchasz w gips i to po całości, lub prosisz się o skręcenie wora. Coś się tam wymyśli, może jakiś paralizator, już Ci za te wymysły i herezje coś dam do pokuty O.o.

Mam nadzieję, że @stas1 zna się na tych Twoich żartach, ja mam podobne:D:champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Ty się pchasz w gips i to po całości, lub prosisz się o skręcenie wora. Coś się tam wymyśli, może jakiś paralizator, już Ci za te wymysły i herezje coś dam do pokuty O.o.

Mam nadzieję, że @stas1 zna się na tych Twoich żartach, ja mam podobne:D:champagne-2010:

Próbuje yutubera zmotywować jakoś. Obyś wędek na krzakach lub moich kościach nie połamał, bo na co będziesz łowić płotki?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że byłoby za pięknie gdybym mógł posiedzieć od piątku do niedzieli na Nienawiszczy. Dziś na prośbę kolegi biorę za niego nockę i dojadę do Was jutro rano lub max w południe. Karma wraca, skoro komuś wynikną problemy rodzinne, to się mu pomaga, on mi też kilka razy pomógł, jutro nadrobimy :icon_arrow1::39icon::champagne-2010:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...