Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
45 minut temu, Splot napisał:

Stasiu łącznie z Tobą jest 10 osób które mogą być na pudle.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

A ja łowiąc dwa razy po dwie płotki wygram cały turniej czy nieO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja łowiąc dwa razy po dwie płotki wygram cały turniej czy nie
Tylko w przypadku jak sam będziesz łowił lub pozostali zawodnicy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2018 o 18:04, Grendziu napisał:

A ja łowiąc dwa razy po dwie płotki wygram cały turniej czy nieO.o

Jesteś właśnie zdyskwalifikowany :P :D oszukałeś w tym wpisie, bo za pierwszym razem złowiłeś tylko jedną płotkę a nie dwie B|

 

Ja dziś dopiero wyjąłem sprzęt z samochodu, po prawie tygodniu jego gnicia w aucie. Tragedii nie było, bo codziennie auto wietrzyłem, no ale we wtorek i środę po wejściu do auta nieźle dawało. Przeżyję to, Suzi zostaje w garażu do zlotu i się wietrzy dalej :champagne-2010:.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Grzes77 napisał:

Jesteś właśnie zdyskwalifikowany :P :D oszukałeś w tym wpisie, bo za pierwszym razem złowiłeś tylko jedną płotkę a nie dwie B|

 

Ja dziś dopiero wyjąłem sprzęt z samochodu, po prawie tygodniu jego gnicia w aucie. Tragedii nie było, bo codziennie auto wietrzyłem, no ale we wtorek i środę po wejściu do auta nieźle dawało. Przeżyję to, Suzi zostaje w garażu do zlotu i się wietrzy dalej :champagne-2010:.

Były dwie. Masz słaba pamięć. A teraz były trzy tylko przy pierwszej nie chciało mi się wyciągnąć siatki. Więc możesz mnie zdyskwalifikować ? mam 39 gorączkę. Spadam. Miłego wieczoru. @kleszcz pilnuje dziś łowisko ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2018 o 18:05, Semi napisał:

@Grendziu a czy dzień wcześniej można na zlot przyjechać? Już prawie pewny jestem że od 23.07 będę na urlopie, chciałbym 26.07 przyjechać z rana(jakbym o 4.00 rano wyjechał), spokojnie rozbić wigwam jakiś, połazić, popatrzeć na wodę, połowić kilka godzin, bo jak zlot się zacznie to ja wolę z ludźmi przy ognisku bajki opowiadać niż ryby łowić.:$

Wydaje mi się, że @Grendziu i chłopaki nie będą mieli nic przeciwko :champagne-2010:

Ja miałem przyjechać dopiero w sobotę, jednak wyklarowały mi się tak nadgodziny, że w piątek odbiorę dzionek, zrobię pranie i w południe walę na Nienawiszcz :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@semi tez bede o czwartku. Zapraszam. [mention=31]Ostap[/mention] z ekipą chyba też
Urlop mam juz zabukowany. Bedziemy 27.07 z rańca. Bedziemy tzn. Ja z żoną i@elvis . Już nie moge się doczekać.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
59 minut temu, cygan786 napisał:

Urlop mam juz zabukowany. Bedziemy 27.07 z rańca. Bedziemy tzn. Ja z żoną i@elvis . Już nie moge się doczekać.

Wydałeś Daniela, że przyjedzie,bo się nie określił do tej pory? Brawo Wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...