Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety chłopaki pogmatwało się i nie przyjadę na zlot. W piątek się dowiedziałem ze musimy przygotować się na przyjazd ponad 1000 Harcerzy z różnych krajów i szef mi dał jasno do zrozumienia że czwartek i piątek widzi mnie w robocie. Ciężko jest, pracować nie ma komu, większość pouciekała do Wojsk Terytorialnych myśląc że im będzie tam lepiej, a u nas każdy zasuwa na 2-3 etatach. Strasznie się wkurzyłem, ale co zrobić, moze na następny zlot uda się dojechać.
To złe wieści, bardzo złe. Nie dasz rady wpaść choć na chwilę w sobotę lub niedzielę?
Do tego@Jurek też nie jest w formie.
Mam nadzieję, że będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Semi napisał:

Gdyby to było ciut bliżej, to pewnie bym na chwilę przyjechał.

Ty mi tu nie pitol, wyjedziesz w nocy z piątku na sobotę, nad ranem przyjedziesz, do południa się prześpisz, my też w tym czasie będziemy odsypiać noc. Po południu sobię chwilkę powędkujesz, jednak "... Panie tam nie ma ryb..." więc wieczorem pobiesiadujemy, od północy się drzemniesz, rano jeszcze chwilę połowisz, w południe pojedziesz szczęśliwy i zadowolony do domu, każdy z wymienionych etapów to chwila bezcenna, więc wiesz, co możesz stracić :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
30 minut temu, Grzes77 napisał:

Ty mi tu nie pitol, wyjedziesz w nocy z piątku na sobotę, nad ranem przyjedziesz, do południa się prześpisz, my też w tym czasie będziemy odsypiać noc. Po południu sobię chwilkę powędkujesz, jednak "... Panie tam nie ma ryb..." więc wieczorem pobiesiadujemy, od północy się drzemniesz, rano jeszcze chwilę połowisz, w południe pojedziesz szczęśliwy i zadowolony do domu, każdy z wymienionych etapów to chwila bezcenna, więc wiesz, co możesz stracić :champagne-2010:

Posiedzi do wtorku lub środy i se połowi :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety chłopaki, w niedzielę muszę być w domu, wyjeżdżamy z żoną na wczasy, dlatego chciałem w czwartek przyjechać, żeby w niedzielę raniutko uciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elvis napisał:
5 godzin temu, suwi napisał:
Witajcie chce ktoś na zlot pokój w agroturystyka?  Wpisowe zapłacone wiec będzie mniej do zapłaty 

Rezygnujesz?

Bardzo niemiła przygoda w drodze na wczasy pozbawiła mnie wszelkich finansów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...