Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ostatnie chwile przed komputerem w tym tygodniu.
Rano wypad do Olsztyna i praca na dwóch jeziorach.
Mam nadzieję, że w czwartek okaże się, czy jest szansa na jakikolwiek transport na zlot w piątek, czy jedynie sobota wchodzi w rachubę.
W każdym razie, ciągle mam nadzieję, że zdążę wpaść na zlot, choćby na jedno popołudnie i spotkać się z ekipą.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś wyśle pinezkę z łowiska bo my w nocy będziemy jechali ;) na 8 powinniśmy być, Darek masz tam już czekać z czerwonym dywanem ;)

Można wjechać na łowisko coby gratów nie nosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Ostap napisał:

Niech ktoś wyśle pinezkę z łowiska bo my w nocy będziemy jechali ;) na 8 powinniśmy być, Darek masz tam już czekać z czerwonym dywanem ;)

Można wjechać na łowisko coby gratów nie nosić?

Można wjechać. Masz nr do mnie to w czym problem, wyjadę po Was. Dr Zg... takie przywitania pewnie nie będzie jak w tamtym roku...
Około 5tej Orlen, o 6:05 ktoś spad po raz pierwszy z ławki... W czwartek o 8tak? Bo syna na 9:30 muszę zawieść na "robotykę" - ja będę od środy około 17tej już czekał, a jak Wy przyjedziecie to pojadę po zakupy etc. @elvis masz etat jakby co dodatkowo :P Bo nie wiem czy Aga będzie coś robić czy nie.... Wczoraj z rana Jej się chciało, ale wieczorem już chyba mniej....:221_see_no_evil:

Nie mam zielonego pojęcia ilu nas będzie. Może nawet skromniej niż w tamtym roku, kto wie... Wczoraj z @Kubik ustawiliśmy ławki, trochę je trza pomalować. Zeslipuję łódź, nie koniecznie muszę łowić :P
Jeszcze tylko trza wykosić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z @elvis wylatujemy w piątek koło 4:00 tak że między 8 a 9 powinniśmy być na miejscu jak po trasie niespodzianek nie będzie. 

Zobaczymy jeszcze jak nam w Pionkach pakowanie wyjdzie. Poproszę tylko o dobrą miejscówkę.:mauvaisepeche:

Ahoj przygodo. Do zobaczenia mordeczki na Zlocie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Grendziu rozpalaj ogień pod rusztem. Będziemy w czwartek ok 21.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Od dziś na łowisku po godzinach melduję się ponoć @Grzes77 jako ochotnik fundacyjny do malowania ławek :221_see_no_evil::223_speak_no_evil::221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Zeslipuję łódź, nie koniecznie muszę łowić

Dasz popływać? Chętnie zwiedzę dokładniej łowisko. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...