Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dasz popływać? Chętnie zwiedzę dokładniej łowisko. 
Podpinam się pod prośbę, a w zasadzie to Filip?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Od dziś na łowisku po godzinach melduję się ponoć @Grzes77 jako ochotnik fundacyjny do malowania ławek :221_see_no_evil::223_speak_no_evil::221_see_no_evil:

Bardzo śmieszne :P:D

Z drugiej strony to jak mi transport darmowy załatwisz (bo Piła od Nienawiszczy w obie strony to 150km), to mogę pomalować, dla mnie taka praca, to czysta przyjemność:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
37 minut temu, Grzes77 napisał:

Bardzo śmieszne :P:D

Z drugiej strony to jak mi transport darmowy załatwisz (bo Piła od Nienawiszczy w obie strony to 150km), to mogę pomalować, dla mnie taka praca, to czysta przyjemność:champagne-2010:

Masz pyrdka, czytaj SUZI, co ponoć na pył z Marsa jeździ, więc spalanie jest zerowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Masz pyrdka, czytaj SUZI, co ponoć na pył z Marsa jeździ, więc spalanie jest zerowe :)

A Ty masz kręcenie nośnika jąder, czytaj wora, co raczej Ci nie przydatne :P

Tak poważnie, to zdążymy pomalować w piątek, na sobotę będzie w sam raz :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, Grzes77 napisał:

A Ty masz kręcenie nośnika jąder, czytaj wora, co raczej Ci nie przydatne :P

Tak poważnie, to zdążymy pomalować w piątek, na sobotę będzie w sam raz :champagne-2010:

sam se skręć jak masz cokolowiek :P Jadę sprzątać z @Marcel po weekendzie :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że przełożeni się niedopatrzą, bo omyłkowo mówili, że mam 8h nadgodzin, ja wiedziałem, że jednak 4. No i dziś gdy położyłem raport o wolny piątek, to się kuwa zachciało im liczyć od nowa i wyszło na to, że piątek mam wolny od południa, więc dotrę do Was między 14:00 - 15:00 :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...