Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, Splot napisał:

Daleko jest agroturystyka od łowiska fundacji?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

500/800 m ale są miejsca namiotowe u nas Toitoi, plaża na osobnym akwenie.... My na zlocie nr 2 wszyscy byliśmy na cyplu pod namiotami w autach etc. No chyba że dzieci i żona? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, być może przyjadę z synkiem i dziewczyną. A wtedy pieski Mariusza będą miały z kim się bawić

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Splot napisał:

No właśnie, być może przyjadę z synkiem i dziewczyną. A wtedy pieski Mariusza będą miały z kim się bawić emoji16.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Piesek Harry i piesek Zeus będą miały też z kim się bawić jakby co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Splot napisał:

No właśnie, być może przyjadę z synkiem i dziewczyną. A wtedy pieski Mariusza będą miały z kim się bawić emoji16.png

Bierz syna, bo będzie miał się z kim mój bawić (na zlocie będzie miał już 3 lata).

Przed chwilą przeżyłem szok, powiedziałem mojej ślubnej o zlocie, miałem na myśli, żeby ją "ugadać", a ona sama wyleciała z tekstem, że spoko jedziemy całą ekipą (a ja się martwiłem by samemu tam do Was jakoś dotrzeć). 

@Grendziu zaklep mi jeden pokój na zlot albo daj znać jak i gdzie to zrobić bo nie śledziłem tematu noclegów do tej pory :champagne-2010:

Kurde myślałem, że zlot będzie we wrześniu  i napisałem o tej wadze -100 no a teraz będzie ciężej, teraz to prawdziwe wyzwanie ;)

Mój syn z psami nie będzie się bawił bo jest uczulony na ich sierść, chociaż do psów aż podskakuje i pieje. Kiedyś moja żona była z synem na zakupach, gdzie przyszła jakaś pani z małym pieskiem. Iguś się z nim sekundę pobawił, pogłaskał go a potem dostał mega wysypki, więc ja go będę musiał pilnować :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...