Skocz do zawartości

Hand made by Elvis i s-ka


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konfiguracja stanowiska przed zawodami. Miałem kupić kosz, ale poczekam i póki co wykorzystam swoje siedzisko.
Dawno się tyle nie nakombinowałem, ale efekt jest zadowalający. IMG_20230411_141511.jpgIMG_20230411_172625.jpgIMG_20230411_172743.jpgIMG_20230411_172612.jpgIMG_20230411_172719.jpg

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

O Matko z córką 🫣🫣🫣 ja bym się zmęczył przy rozkładaniu tego, a gdzie łowienie i gdzie składanie po wędkowaniu 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko z córką 🫣🫣🫣 ja bym się zmęczył przy rozkładaniu tego, a gdzie łowienie i gdzie składanie po wędkowaniu
Też mnie to irytuje i dlatego myślę nad koszem, ale mam za dużo wydatków i pomysłów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
46 minut temu, elvis napisał(a):
1 godzinę temu, Grendziu napisał(a):
O Matko z córką 🫣🫣🫣 ja bym się zmęczył przy rozkładaniu tego, a gdzie łowienie i gdzie składanie po wędkowaniu emoji1.png

Też mnie to irytuje i dlatego myślę nad koszem, ale mam za dużo wydatków i pomysłów.

Kosz bleee, pamiętam jak łowiłem obok @christhof70 razem na zawodach nocnych. Ile ja się nacierpiałem, a aby zejść ze stanowiska na np grilla to był dramat. Teraz jestem mega zadowolony i mam gdzieś, czy coś bardziej się trzęsie czy nie, jest top i tyle🔥🔥🔥a w głównej mierze dzięki najlepszemu na świecie Armowi by @elvis pod wędki🔥🔥🔥

PXL_20230401_113324191.jpg

PXL_20230402_095438160.jpg

PXL_20230401_113306706.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elvis napisał(a):

Konfiguracja stanowiska przed zawodami. Miałem kupić kosz, ale poczekam i póki co wykorzystam swoje siedzisko.
Dawno się tyle nie nakombinowałem, ale efekt jest zadowalający. IMG_20230411_141511.jpgIMG_20230411_172625.jpgIMG_20230411_172743.jpgIMG_20230411_172612.jpgIMG_20230411_172719.jpg

łojesuuuuuuuuuuuuuu. u mnie to koniec łowienia po rozłożeniu😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2023 o 22:02, Grendziu napisał(a):

Kosz blee

Nie oszukujmy się. Każde rozbudowane stanowisko jest wygodą, dokąd nie trzeba z niego musieć zejść co chwila. Reszta to dramat. Wstać po termos z herbatą jest problemem, gdy jest poza zasięgiem ręki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, ArekH napisał(a):

Nie oszukujmy się. Każde rozbudowane stanowisko jest wygodą, dokąd nie trzeba z niego musieć zejść co chwila. Reszta to dramat. Wstać po termos z herbatą jest problemem, gdy jest poza zasięgiem ręki. 

Ale teraz jest luksus, nie mam problemu z komunikacją i zejściem z niego, na koszu byłem tak zabudowany, że mogłem tylko łowić ryby i siedzieć sztywno. Po 4h łowienia jak wstajesz, nie możesz się wyprostować. Rozumiem @elvis, mu potrzebny, mnie nie. To był słaby zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał(a):

Ale teraz jest luksus, nie mam problemu z komunikacją i zejściem z niego, na koszu byłem tak zabudowany, że mogłem tylko łowić ryby i siedzieć sztywno. Po 4h łowienia jak wstajesz, nie możesz się wyprostować. Rozumiem @elvis, mu potrzebny, mnie nie. To był słaby zakup.

na Czarnym to mi szk😁oda Cię było 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...