Skocz do zawartości

Wzorcowa akcja


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.onet.pl/kraj/mazowsze-strzelal-z-broni-do-wedkarzy-zatrzymala-go-policja/vj82f85.amp

I jedź teraz spokojnie na ryby >:(


Z opisu widzę, że wszystko zostało przeprowadzone wzorowo, najważniejsze jest to, że ludzie chcieli zgłaszać takie incydenty, bo przeważnie nikt nie zgłasza, dopuki taki zjeb kogoś nie zastrzeli. Żyjemy w dobie dopalaczy, narkotyków itp śmieci, do tego trochę wódki i zrywa mózgownicę. Ciekawi mnie czemu po zmieszaniu takich środków ludzie dostają agresji, lepiej jakby wszyscy ci kolesie z imprezy nad Bugiem obudziliby się z bólem odbytu, więcej by główna nie spożywali, nie powybijali szyb w samochodach, nie wkur...ali policjantów i nie strzelali do wędkarzy.

Najważniejsze jest reagowanie, policjanci podjęli "typową" interwencję, która wobec zjeba zakończyła się aresztem, przez to, że ludzie odważyli się zeznawać przeciw niemu i tym samym moim zdaniem uratowali komuś życie, bo zjebowi  zostały 3 naboje i mógł kogoś zastrzelić >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 też mi się czasami chce s.... zapierdzielasz przy łowisku na maksa, aby to wyglądało, nie dosyć, że z chłopakami robimy to dla idei to jeszcze angażujemy własne środki finansowe,  a przychodzą i Ci to degradują, psują, kłusują, zostawiają śmieci na brzegu i w wodzie. Szlak mnie trafia czasem, zacinam zęby, idę dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...