Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze ktoś w tym kraju się emocjonuje polską ekstraklasą ??Ja przestałem dawno temu,kiedy po raz ostatni Zagłębie Lubin zdobyło Mistrzostwo Polski  :D Szkoda czasu i nerwów. :D Dużo bardziej emocjonująca jest nawet1-sza liga.Tam może i umiejętności nie najwyższe u kopaczy,ale przynajmniej zaangażowania na boisku nie brakuje. :D Żeby kibicować takiemu Lechowi np,to trzeba być jakimś masochistą nie kibicem. :D Ja na miejscu władz klubu poprzeganiałbym tych wszystkich trenerów,prezesów,tych przereklamowanych gwiazdorów,sprowadził na ich miejsce najzdolniejszych młodych zawodników i walczaków boiskowych  z 1-ej ligi ,zatrudnił poważnego trenera z autorytetem.Wtedy przynajmniej zaangażowania w grze Kolejorzowi by nie brakowało.Bo młodym zawodnikom by zależało,zeby sie pokazać,wypromować,przebić do podstawowego składu.Coś takiego zrobił ostatnio Górnik Zabrze i to nawet z powodzeniem,bo przynajmniej w Zabrzu kibice nie muszą się wstydzić własnej drużyny i na nią gwizdać... 

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

Chętnie go zastąpie i to za połowę jego pensji.U mnie kopacze Kolejorza na pewno by się tak nie opierdalali jak u Bjelica... :D:D 

Ja ich wytrenuję tak, że zapomną o żelowaniu włosów i kosmetyczkach przy spodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy, który ponosi odpowiedzialność za wyniki to trener, ale w tym wypadku uważam, że powinno popatrzyć się na zawodników i kilku do wymiany (co najmniej) Trener sam na boisko nie wejdzie i nie kopnie futbolówki. Kołcz powinien zostać.

To moja subiektywna ocena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, grych napisał:

Pierwszy, który ponosi odpowiedzialność za wyniki to trener, ale w tym wypadku uważam, że powinno popatrzyć się na zawodników i kilku do wymiany (co najmniej) Trener sam na boisko nie wejdzie i nie kopnie futbolówki. Kołcz powinien zostać.

To moja subiektywna ocena

W przypadku Amici właściciele. Tanio kupić szrot, a co idzie sprzedać. Tak się nigdy nic dobrego nie zbuduje. Trener może być najlepszy na świecie ale z g.... Złota nie ulepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - nigdy tak nie zbudujesz zespołu, który będzie chciał zaistnieć na arenie międzynarodowej; tak niestety było, jest i będzie w polskiej piłce (obym się mylił z tym >będzie<)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę finisz Polskiej Ekstraklasy...Wyprzedzając trochę wydarzenia...

 

Mecz był nudny.

Nic się nie działo.

Na dodatek skończyło się piwo.

Jak poszedłem po następną butelkę - straciliśmy gola.

Wnioski bramkarza Legi po meczu z Lechem : bramkarz nie powinien chodzić po piwo!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...