Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i moja Legia poraz kolejny Mistrzem Polski :)

Ale mimo radości, to jestem przerażony tym co działo się na stadionie. Kibole nic sobie mają z prawa itp... Lechowi zapewne mocno się to odbije, raczej bez ujemnych punktów w przyszłym sezonie się nie obejdzie...

Najbardziej szkoda w tym wszystkim prawdziwych kibiców, takich jak Nasze dziewczyny, Darek i wielu innych. Nie wiem co powinny władze Ekstraklasy i PZPN zrobić, by nie dopuścić do takich sytuacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Debilizm garstki kibiców nie zna granic. Można to uregulować szybko, tylko muszą być procedury.

1. minimum 50 tyś na głowę kary. 

2. Dożywotni zakaz stadionowy.

3. Ujemne punkty tak aby klub nie grał w pucharach. 

Następnym razem wśród idiotów załączyły by się ostatnie szare komórki. A tak szara masa niszczę ten sport. Przegrywać trzeba umieć z honorem.

Brawo dla Legii. Zasłużyła na mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Debilizm garstki kibiców nie zna granic. Można to uregulować szybko, tylko muszą być procedury.

1. minimum 50 tyś na głowę kary. 

2. Dożywotni zakaz stadionowy.

3. Ujemne punkty tak aby klub nie grał w pucharach. 

Następnym razem wśród idiotów załączyły by się ostatnie szare komórki. A tak szara masa niszczę ten sport. Przegrywać trzeba umieć z honorem.

Brawo dla Legii. Zasłużyła na mistrzostwo.

 

Popieram w całej rozciągłości

Przegrać też trzeba umieć z honorem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice zachowali się w sposób bardzo zły. Nawet nie dlatego, że odpalili piro, ale dlatego, że niedopuścili swoim piłkarzom dograć do końca meczu. Może kilka rac na murawie dało by krótką przerwę, co by zresetowało piłkarzy i dało trenerowi kilka chwil na "mowę motywacyjną". Przecież ludzie, 2:0, to bardzo niebezpieczny wynik był dla Legii (copyright Cześ Michniewicz :) ). Potem Ci sami kibice będą krzyczeć, by piłkarze grali do końca. 

Dlatego Ekstraklasa będzie co raz to gorsza i gorsza, bo nikt normalny nie będzie chciał w kluby inwestować. Rutkowskiemu już z trybun wykrzyczeli co ma robić. Odszedł Cupiał, ITI, potem Leśny. Nie ma Solorza, Drzymały, Wojciechowskiego, Osucha, Kuchara. Lista długa. I nie będzie. Właśnie dzięki kibicom, którzy jedynie wymagają. Wymagają inwestycji od właścicieli, drogich piłkarzy, akademii, jednocześnie protestując przeciw drogim biletom lub domagając się dużych zniżek na sektory ultras, z których leci pirotechnika powodująca grzywny dla klubu.

Natomiast w sprawie rozrób samych w sobie? Ja pamiętam stadiony z lat '90 i mimo wszystko widzę różnicę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, Splot napisał:

A mnie się podobało. Chłopaki wyrazili swoje niezadowolenie sezonem.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

To niech sami odpowiadają za klub i go finansują, promują etc.  Jestem anty Rutkiem, ale nie toleruję przemocy i widzi mi się kibioli. To już nie jest sport w takich sytuacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech sami odpowiadają za klub i go finansują, promują etc.  Jestem anty Rutkiem, ale nie toleruję przemocy i widzi mi się kibioli. To już nie jest sport w takich sytuacjach. 
Grendziu ale ja Was trochę rozumiem. Mam swój świat w którym takie incydenty są mile widziane. Nikogo do niego nie przekonam, no może syna za kilka lat ???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Splot napisał:

Grendziu ale ja Was trochę rozumiem. Mam swój świat w którym takie incydenty są mile widziane. Nikogo do niego nie przekonam, no może syna za kilka lat ???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ze spotkania face to face oraz z rozmów tel. dla mnie jesteś najbardziej opanowanym człowiekiem którego poznałem tego weekendu, więc nie wiem czy się zgrywasz, czy jak :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...