Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 4.11.2017 o 21:24, Ruda napisał:

 

 

IMG_20171027_231518.jpg

I jak można grać tak słabo przy takich fajnych kibicach? No jak?  :(

Lubię Ivana, ale nie czaję i nigdy nie wyczaję 3-5-2, nikt nie umie tym systemem dobrze grać. Przy 4-3-3 czy 4-4-2 robi się przewagę na skrzydłach bocznymi obrońcami, na Gytkiera jak znalazł.
Oddaliśmy trzech dynamicznych piłkarzy, którzy grali jak grali, ale zawsze zostawiali serce : Majewski, Dilaver, Situm - w ich miejsce przyszedł Cywka, która w UK nigdy się nie przebił, który w Wiśle był zapchaj dziurą i grał przeważnie ogony, nosz quwa... Kim mamy grać? Rutkowski quwa...

Djurdjevic mówi, że po stracie drugiej bramki zaczęliśmy grać, a ja włączyłem mecz w tv jak właśnie wpadła druga bramka dla Gandzasar... I to wyglądało fatalnie :P
Dostajemy łomot non stop od L, w lidze, w transferach, niech ktoś się tam obudzi, bo skończymy za chwilę jak Wisła Kraków, a może faktycznie czas obić się o grupę spadkową - jedyna różnica nie mamy długów. 
Sorry, ale ten mecz wyglądał tak jak za czasów gdy spadliśmy do drugiej ligi, dzisiejsza pierwsza i Reiss ze spółką przechodził obok i tam o coś chodziło więcej niż tylko słaba dyspozycja.
Nie chcę wierzyć, że przechodzą obok meczów aby wywalić Rutkowskich, jakoś nie chcę mi się w taką teorię wierzyć.....

Mimo że się ciągle wqrwiam, to i tak całym sercem jestem za moim KOLEJORZEM SMOLEJORZEM :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak można grać tak słabo przy takich fajnych kibicach? No jak? 

Lubię Ivana, ale nie czaję i nigdy nie wyczaję 3-5-2, nikt nie umie tym systemem dobrze grać. Przy 4-3-3 czy 4-4-2 robi się przewagę na skrzydłach bocznymi obrońcami, na Gytkiera jak znalazł.
Oddaliśmy trzech dynamicznych piłkarzy, którzy grali jak grali, ale zawsze zostawiali serce : Majewski, Dilaver, Situm - w ich miejsce przyszedł Cywka, która w UK nigdy się nie przebił, który w Wiśle był zapchaj dziurą i grał przeważnie ogony, nosz quwa... Kim mamy grać? Rutkowski quwa...

Djurdjevic mówi, że po stracie drugiej bramki zaczęliśmy grać, a ja włączyłem mecz w tv jak właśnie wpadła druga bramka dla Gandzasar... I to wyglądało fatalnie
Dostajemy łomot non stop od L, w lidze, w transferach, niech ktoś się tam obudzi, bo skończymy za chwilę jak Wisła Kraków, a może faktycznie czas obić się o grupę spadkową - jedyna różnica nie mamy długów. 
Sorry, ale ten mecz wyglądał tak jak za czasów gdy spadliśmy do drugiej ligi, dzisiejsza pierwsza i Reiss ze spółką przechodził obok i tam o coś chodziło więcej niż tylko słaba dyspozycja.
Nie chcę wierzyć, że przechodzą obok meczów aby wywalić Rutkowskich, jakoś nie chcę mi się w taką teorię wierzyć.....

Mimo że się ciągle wqrwiam, to i tak całym sercem jestem za moim KOLEJORZEM SMOLEJORZEM
Nie chciałem kopać leżącego, ale oglądałem ten mecz właśnie do straty drugiej bramki. To wyglądało strasznie!
Przebili nawet naszą " reprezentację".
  • Like 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh malkontenci,tylko narzekać potraficie. :D To co pokazały -Legia,a szczególnie Lech i Górnik,bardzo dobrze rokuje na przyszłość.No bo skoro nasze eksportowe ikony ekstraklasy (ekstraklasy z małej litery celowo napisane ),grając w meczach pucharowych jeszcze gorzej niż nasza Reprezentacja na ostatnim Mundialu,awansowały do następnej fazy rozgrywek to chyba jest sukces,nie ??A teraz pomyślcie jak daleko te kluby mogą zajść jak zaczną grać tak sobie,albo nawet,nawet,nie mówiąc o tym jak dobrze na miarę swoich możliwości...?? Przecież gdyby tuzy naszej ligi awansowały do kolejnej rundy pucharów grając dobrze z piłkarskimi kelnerami,to kto by wierzył w ich sukcesy w dalszej fazie rozgrywek ?? No chyba nikt,prawda ?? A tak jest nadzieja na jakiś spektakularny sukces w tej edycji europejskich pucharów... :D:D:D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh malkontenci,tylko narzekać potraficie.  To co pokazały -Legia,a szczególnie Lech i Górnik,bardzo dobrze rokuje na przyszłość.No bo skoro nasze eksportowe ikony ekstraklasy (ekstraklasy z małej litery celowo napisane ),grając w meczach pucharowych jeszcze gorzej niż nasza Reprezentacja na ostatnim Mundialu,awansowały do następnej fazy rozgrywek to chyba jest sukces,nie ??A teraz pomyślcie jak daleko te kluby mogą zajść jak zaczną grać tak sobie,albo nawet,nawet,nie mówiąc o tym jak dobrze na miarę swoich możliwości...?? Przecież gdyby tuzy naszej ligi awansowały do kolejnej rundy pucharów grając dobrze z piłkarskimi kelnerami,to kto by wierzył w ich sukcesy w dalszej fazie rozgrywek ?? No chyba nikt,prawda ?? A tak jest nadzieja na jakiś spektakularny sukces w tej edycji europejskich pucharów...  

No niby tak, ale 70 %składu naszej ligi to cudzoziemcy. Więc ewentualny sukces będzie mniejszy, a nawet nie nasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 20.07.2018 o 21:17, Splot napisał:

Miedzianka Pany!!!

Jeszcze czas na Lechię i wieczór kończę w dobrym humorze.

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ale, że co nie za Śląskiem? :P

A mnie trochę wczoraj zaimponowali te moje "grajkolarze",  że coś tam, coś tam walczyli,  mimo, że widać, że byli słabsi.  Nadal nie rozumiem 3-5-2 i wczoraj z Kaziem Wegrzynem w lidze plus eksta się zgadzam.
Bramka Tiby - idealna, zobaczymy co będzie dalej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...