Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje. Mecz na zadawalajacym poziomie. Jest nadzieja na lepszą grę, co widać na boisku. Lewy wreszcie szukał piłki, a nie tylko na nią czekał. Bereszyński mega plus, podobnie jak ten łysy2....no i Zieliński super

Szkoda mi tylko Kuby, bo mecz mu nie poszedł, a to dobry chłopak.

Fajnie wygląda nasza obrona, co do tej pory nie wyglądało.

Natomiast zawiedli Włosi i to po całości.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zacytuję sam siebie z FB

Druga połowa to wybitna myśl brzęczkowo szkoleniowa, po zejściu Kuby tylko Lewy był ofensywny zawodnikiem. Z taką formą Italię trzeba było lać, a nie bronić remisu...

Dodam, że oprócz  obrony, beznadziejnie to wyglądało, ale jeśli mamy porównywać to do MŚ to jest to mini plus.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zejście Zielińskiego odcięło Lewego, a nie Kuby. Kuba widać, że nie gra w klubie, do tego wiek robi swoje. Dla mnie powinien sam odpuścić kadrę. Szkoda pierwszej sytuacji Zielińskiego, po genialnym podaniu Lewego. Kurzawa nie było najgorzej, widać że jeszcze nie ma tego rytmu. Wreszcie Krychowiak zaczyna grać tak jak potrafi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na Boga nadal nie czuje podniety nad Zielinskim co procz bramki...? fakt na antybiotykach wypilem 3piwa I dobrze mi ...:-)...Emilu z tym Blaszczem to tez poplyneles bo karnego zrobil ? ...To bedzie jeszcze pilkarz  , ktory pociagnie ta repre .

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, mav3rick napisał:

To chyba zejście Zielińskiego odcięło Lewego, a nie Kuby. Kuba widać, że nie gra w klubie, do tego wiek robi swoje. Dla mnie powinien sam odpuścić kadrę. Szkoda pierwszej sytuacji Zielińskiego, po genialnym podaniu Lewego. Kurzawa nie było najgorzej, widać że jeszcze nie ma tego rytmu. Wreszcie Krychowiak zaczyna grać tak jak potrafi.

Chodziło mi o to, że Kuba był ostatnim zawodnikiem, który gra do przodu na papierze. Reszta to byli obrońcy, defensywni pomocnicy lub 8mki...

Kuba ani plus ani minus. Doświadczeniem nadrabiał. Ponownie wychodzi, że w reprezentacji powinni grać tylko Ci, którzy grają w klubach non stop i są w gazie. Choć Reca temu zaprzeczył.

Kurzawa to jest mega nieporozumieniem. Taki Jóźwiak to by go wciągnął nosem biegnąc tyłem, zrobiłby trzy koziołki w tym, obiegł 5 razy, a Kurzawa dopiero by wystartował do piłki. (coś ala @Splot vs @Grendziu na torze przeszkód). Szymański z Legii, Kownacki itd itp, Ktokolwiek by nie grał, zagrałby lepiej. On w ogóle nie ma dyscypliny taktycznej. Gdyby Bereszyński był bez formy, to byśmy oberwali na maksa, a tak Bereś harował za dwóch, a my graliśmy w 10tkę i pół....

 Jak można grać na skrzydle nie mając dynamiki. Dla mnie Kurzawa na tą chwilę to największe nieporozumienie. Przypomina mi trochę Zenka Piskułę, z tym, że on to jeszcze grał jakoś na rozegraniu.... Coś tam poda, nic więcej nie umie, czasami przypadkowo piłka się od niego odbije. Czy on w życiu pobrudził spodenki i zrobił wślizg?

Mimo kilku błędów, fajnie zagrał Reca. Bednarek i Glik klasa. Bereś najlepszy. Brawo Fabian. Dziś lepiej niż zawsze zagrał Zieliński, szkoda pierwszej akcji, bo aż chciało się kulnąć delikatnie po ziemi w długi róg piłkę, wtedy by sama wpadła, reakcja bramkarza byłaby zbyt późna.

Aktualnie nie mamy skrzydeł i to boli aż za bardzo, trzeba szukać nowych rozwiązań. A Ziele na 10tce z wysuniętym Lewym będzie sto tazy lepszy niż Milik srilki. Fajnie, że Piątek jest w gotowości i czeka.... Ja się nim będę coprawda dopiero zachwycał za dwa lata, jeśli jak Lewy co sezon będzie liderem lub w czołówce strzelców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na Boga nadal nie czuje podniety nad Zielinskim co procz bramki...? fakt na antybiotykach wypilem 3piwa I dobrze mi ...:-)...Emilu z tym Blaszczem to tez poplyneles bo karnego zrobil ? ...To bedzie jeszcze pilkarz  , ktory pociagnie ta repre .

Hubert nie mieszaj alko i leków, bo bzdury piszesz. Kuba kalendarza nie oszuka. Do tego nie grając w klubie w ogóle jest po chłopie. To już czas by do jakieś Ameryki wyjechać, dorobić $$$ i zacząć cieszyć się życiem.

 

Co do Ziela to nie ma podniety, tylko wierzę w tego gościa, on powoli zaczyna odpalać i zaczyna grać na miarę swoich możliwości. Chłopak musi tylko bardziej uwierzyć w siebie. Sam Ancelotti mówił, że u Piotrka największy problem jest, że boi się zaryzykować. Wierzę, że mu pomoże się przełamać. Piotrek pokazał z Milanem swój potencjał. Ten sezon będzie u niego przełomowy, pokaże to też na kadrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wiem co napisać, w sumie brak u mnie szczegółowej analizy, bo od 40 minuty przysypiałem. Ponownie na moje wyszło, że w ustawieniu 4-4-2 nie mogą grać dwie typowe 9tki, czy Barcelona tak gra, że obok Suareza biega jeszcze jeden napastnik i to typowa 9tka? No nie, mają super skrzydłowych plus bocznych ofensywnych obrońców... 
Trudno mi się wypowiedzieć o Piątku, bo nigdy nie widziałem jego w całym meczu, nawet nie wiem ile miał akcji po 40 minucie, a tak z Milikiem non stop się dublowali.

Nasze skrzydła to nieporozumienie, Kuba prawie nigdy nie grał na lewej stronie ( u Brzeczka ma być to standard?), a z racji wieku to może i się nadaję, ale na prawego obrońce, Kurzawa jest wolniejszy od wypierdu Messiego, a gdzie on ma szarpać na skrzydle?  Kownaś i Jóźwiak z Lewym....... To jest przyszłość i tyle. Reca i Bereś i skrzydła ogarnięte, szkoda, że nie widać zmienników, ale może ktoś błyśnie formą i się jeszcze znajdzie.

Duże gromy lecą na Linettiego, jednak w kim jak w kim w nim widzę mega potencjał, przy trójce środkowych się odnajdzie. No i jakby nie było to odkryciem dla reprezentacji jest Reca.

Jak dobrze, że się nie skusiłem na ten mecz na żywo, a był taki pomysł, byłbym we Wrocławiu wtedy trzeci raz na meczu, to o trzy razy więcej niż na Bułgarskiej w tym roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...