Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No to sobie dalej sam będę dyskutował tutaj... 

Co jest najbardziej wkurzajace wg Was w ekstraklapie?

Wg mnie dziennikarstwo. Pompowanie balonika, szukanie newsów i wypychanie piłkarzy na maks do innych klubów. Byle być pierwszym. Kibic głupi i nie widzi, że ktos w danej drużynie wyróżnia?

Teraz jest moda na Żurkowskiego, jesli jest aż tak dobry, że go chcę pół europy to winnien grać no w Legii. Dac nu milion euro na sezon i niech gra tam do końca życia. Lepsze to niż  spriwadzac starego Eduardo lub Tiby i inne Amarale do Lecha. Wszyscy ba tym zyskują docelowo. Liga, reprezentacja, klub, sponsorzy, kibice. A tak, byle szybko, byle za grosze sie pozbyć. Człapu człap ekstraklasa dołwac będzie jeszcze bardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, cygan786 napisał:



Najbardziej -poziom gry i zaangażowanie.

Poziom gry nie podniesie się właśnie, bo za wszelką cenę chcemy wszystkich sprzedać. Chcemy na siłę zrobić nowych Lewandowskich zagranicami, a nie w kraju. Dwie rzeczy się poprawiły - główne areny, gdzie rozgrywane są mecze (szkoda, że tak mało jest bocznych boisk dla różnych grup wiekowych) oraz niektóre kluby poszły po rozum do głowy i próbują stawiać na szkolenie i własnych wychowanków.
Reszta jest do zaorania, spalenia, etc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom gry nie podniesie się właśnie, bo za wszelką cenę chcemy wszystkich sprzedać. Chcemy na siłę zrobić nowych Lewandowskich zagranicami, a nie w kraju. Dwie rzeczy się poprawiły - główne areny, gdzie rozgrywane są mecze (szkoda, że tak mało jest bocznych boisk dla różnych grup wiekowych) oraz niektóre kluby poszły po rozum do głowy i próbują stawiać na szkolenie i własnych wychowanków.
Reszta jest do zaorania, spalenia, etc
Grendziu zapomniałeś o kibolingu na światowym poziomie
Reszta jak mówisz do zaorania razem z pseudodziałaczami.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Splot napisał:

Grendziu zapomniałeś o kibolingu na światowym poziomie emoji14.pngemoji14.pngemoji14.png
Reszta jak mówisz do zaorania razem z pseudodziałaczami.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

No i tutaj się różnimy, bo kibiców mamy jakby ze średniowiecza :P Buractwo na najwyższym poziomie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj się różnimy, bo kibiców mamy jakby ze średniowiecza  Buractwo na najwyższym poziomie...
Z tym pierwszym się zgodzę, gdzie nie pojedziemy to podbój Europy.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Splot napisał:

Z tym pierwszym się zgodzę, gdzie nie pojedziemy to podbój Europy.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Wisła Kraków - wiadomo, Lech Poznań - podobnie, Legia demoluję wszystko na obczyźnie i na swoim stadionie podczas meczów LM i innych pucharów, takie dziwne bydło dzikie spuszczone z łańcucha...
Bardzo mi się podoba postawa Prezesa Cracovi - nie powiedział stop, nawet gdy mu grożono śmiercią. Zawisza Bydgoszcz i Osuch. Gdzie nie spojrzysz bida z nędzą, głównie dzięki kibicom.
Gdybym miał miliard EURO na inwestycję w piłkę nożną, to w PL na tą chwilę bym nie zainwestował chyba ani złotówki, chyba, że w szkółki dla dzieci i młodzieży i nic więcej :P Chyba bym w piłkę wcale nie zainwestował, rynek jest tak nasycony, że kiedyś to musi tupnąć i się rozbić.
O już wiem, otworzyłbym zakłady bukamcherskie :221_see_no_evil:
Dziwię się inwestorom, że maczają swoją kasę i reputację, ja rozumiem że 5 Ferrari w garażu nie wystarcza gdy masz kasę, ale po co paplać się w błocie po pachy? Wiem, też, że kiedyś to też z biznesowego punktu widzenia może być strzał w dziesiątkę.

Niech wejdą do klatek i się tłuką tam co tydzień jak lubią, a futbol zostawią w spokoju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Dareczku Kochany nie denerwuj się. Piłka to nie tylko statystyki i mecz, ale i "kultura stadionowa" którą uważam za jedną z najlepszych ( Włosi są lepsi ). Zdania nie zmienię i gdybym był multimilionerem to i Śląsk był mistrzem świata ;) piłkarsko i kibolsko :P:P:P

Ps. Tak jestem nienormalny, tak za dużo razy dostałem po głowie :D

Edytowane przez Splot
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
36 minut temu, Splot napisał:

@Grendziu Dareczku Kochany nie denerwuj się. Piłka to nie tylko statystyki i mecz, ale i "kultura stadionowa" którą uważam za jedną z najlepszych ( Włosi są lepsi ). Zdania nie zmienię i gdybym był multimilionerem to i Śląsk był mistrzem świata ;) piłkarsko i kibolsko :P:P:P

Ps. Tak jestem nienormalny, tak za dużo razy dostałem po głowie :D

Ale ja wcale się nie denerwuję i szanuję zdanie kolegi :beer1::champagne-2010::champagne-2010::champagne-2010::beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

1. Jędrzejczyk gra w L na stoperze, w reprezentacji na siłę na lewej stronie.

2.Gramy nominalnie z jednym skrzydłowym Kurzawą, ktory nigdy nie będzie dobry. 

3. FC LIVERPOOL czy FC Barcelona  a nawet Bayern Monachium grają  jednym środkowym napastnikiem, my na siłe pchamy dwie 9tki na boisko. Po jakiego... jeśli mamy zajebistą 10tkę Zielińskiego, który u Brzeczka ma grać niby na prawej stronie. Totalnie bezsensu.  Gdyby w Barcelonie był Lewandowski, Suarez i inna 9tka, to zawsze grałaby jeden środkowy napastnik.  Nawet mi sie nie chcę oglądać pomysłòw Jerzego....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...