Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Najpierw obejrzałem jak gra turbo Piątek... No i Krystyna zrobiła mu sito, od przegrał m.in. w ten sposób rywalizację z CR7.  Dawno nie widziałem takiej dominacji jednego klubu nad drugim. A mimo wszystko Genua zremisowała z Juve - takie coś tylko w piłce... Ciekaw jestem, jak Piątek poradziłby sobie w bardzo dobrym klubie. Szkoda, że nie przedłużył dobrej passy.

Potem miałem zamiar obejrzeć Lech - Korona - po pierwszej bramce Gytkiera zasnąłem jak dziecko, ponoć też mecz nie był specjalnie emocjonujący. 

Wczoraj oglądałem jednym okiem L z Wisłą, brawo dla obu drużyn za wolę walki i super mecz. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego na takim poziomie zarabiając xxx kasy, będąc zawodowcem nie można tak co tydzień walczyć i zostawiać serducho na boisku. Już pal licho błąd Sadloka, ważne, że walczyli i tyle. 

Swoją drogą ktoś go kiedyś widział w kadrze, ja w sumie w pierwszym sezonie jak grał w Ruchu Chorzów też widziałem w nim potencjał, ale teraz myślę, że to pioch i jeden z najlepszych asystentów drużyny przeciwnej tak jak w Lechu np Janicki. Tragedia:221_see_no_evil:

Edit: Był pomysł aby jechać zobaczyć z kolegą mecz FC Barcelona z Realem - koszt takiej przyjemności  łącznie bez alko 3500zł - raz w życiu by się chciało, z drugiej strony dobrze, że nie zrobiliśmy rezerwacji, ani Messiego ani Krystyny. Hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Amica bęcki zebrała od mojej Pogoni miłe zaskoczenie ze strony Portowców.

 

Podoba mi się jedno w Pogoni, zaczęli źle sezon, nie było bramek, a co za tym idzie punktów. Ale spokojnie przeczekali, nie było zmiany trenera. Teraz wychodzi, że cierpliwość popłaca, bo Pogoń naprawdę zaczyna grać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek dziwne to u Was, bo naprawdę z buta weszliście w nowy sezon, jeśli chodzi ligę. A teraz dno i muł. Legia póki co też nie zachwyca...

Trzeba przyznać, że dzisiejszy mecz Pogoni to jeden z najlepszych w ostatnich latach. W pełni zasłużone 3 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie oglądałem jakoś. Szukałem BUGGY  na kacu. Z tym wejściem bym nie przesadzał, było tragiczne, graliśmy prawie to samo tylko była skuteczność i sporo szczęścia.  Od kilku lat krzyczałem Ivan na trenera, a ten takie kwiatki wali w meczach że masakra. Legia odpaliła. Walczy i tylko kwestia czasu aż zacznie punktować. Brawo Pogoń. Majewski lider Drygas... skąd ja ich znam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co za meczycho w EL CLASICO. Jakiś miesiac temu dostałem oferte na weekend w Barcelonie z meczem za 3500zł. Nawet namòwiłem kolegę. Zrezygnowaliśmy przez... a potem kontuzję Messiego. Barca zagrała fantastyczne zawody:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2018 o 01:08, Grendziu napisał:

Nie oglądałem jakoś. Szukałem BUGGY  na kacu. Z tym wejściem bym nie przesadzał, było tragiczne, graliśmy prawie to samo tylko była skuteczność i sporo szczęścia.  Od kilku lat krzyczałem Ivan na trenera, a ten takie kwiatki wali w meczach że masakra. Legia odpaliła. Walczy i tylko kwestia czasu aż zacznie punktować. Brawo Pogoń. Majewski lider Drygas... skąd ja ich znam?

A propos Drygasa - dorastał kilkadziesiąt metrów ode mnie ! :D

 

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:1 z Rakowem. Fajny mecz, jeden z lepszejszych,  jakie oglądałem w pp.

Ale to dzięki Rakowowi, bo nie było widać różnicy w klasie rozgrywkowej.

Raków ma duże szanse na zagoszczenie w ekstraklasie, o ile nie obniży lotów.

Myślę, że kolejorz został zaskoczony poziomem przeciwnika, jego żelaznemu 

stosowaniu taktyki ( grają 3 obrońcami )  i umiejętnościami piłkarskimi.

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:1 z Rakowem. Fajny mecz, jeden z lepszejszych,  jakie oglądałem w pp.
Ale to dzięki Rakowowi, bo nie było widać różnicy w klasie rozgrywkowej.
Raków ma duże szanse na zagoszczenie w ekstraklasie, o ile nie obniży lotów.
Myślę, że kolejorz został zaskoczony poziomem przeciwnika, jego żelaznemu 
stosowaniu taktyki ( grają 3 obrońcami )  i umiejętnościami piłkarskimi.
 
Też oglądałem. Świetny mecz w wykonaniu "Medalików". Lech miał dużo szczęścia, bo mógł przegrać sromotnie, niczym Real.
Jurku było widać różnicę klas z tym że w przeciwnym kierunku, ale co się dziwić skoro Raków jest liderem pierwszej ligi.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...