Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czytam felieton Borka i oczom nie wierzę, fajnie, że pisząc można mieć odmienne zdanie

https://www.przegladsportowy.pl/felietony/mateusz-borek/felieton-mateusza-borka-projekt-z-ivanem-djurdjeviciem-w-lechu-dobiegl-konca/bdtpsw0

Djuka się nie nadaję to fakt. To, że mamy słabą kadrę co sezon osłabianą też się zgadza. Borek jest w piłce dłużej i bliżej od mnie. Kto wie, może ja się nie znam, ale uważam, że:
Kolejorz jest w dołku, co by dało, że Ivan nie pojechał na szkolenie? Miał asystentów. Nic by to nie zmieniło, z Rakowem tak byłby wpier.. i tak. Może jakimś fuksem nie. Ale w sporcie jak i w całym życiu suma szczęścia równa się zeru, więc by polegli w następnym lub kolejnych meczach. Nie jesteśmy i nie byliśmy odpowiednio przygotowani do sezonu!!!!!!

Nawałka do Lecha? Nie zgadzam się ponownie, to już faktycznie lepiej niech wydają na Amarale i inne Tiby te niby duże miliony Euro. My na ME się ślizgaliśmy, zawsze za jego wodzą była padaczka, czasami ok, przebłyski na tle bardzo słabych drużyn. Jak to określił trafnie mój kolega, z którym się przekomarzam w piłce. "Nawałka stał się celebrytą, z trenera nie ma nic i do tego jeszcze te zabobony, szaliczki, chuje muje, dzikie węże..." Gdyby miał jaja i był głodny trenerki to by wziął dawno Legię lub Zagłębie. Ale on woli świecić d...  w reklamach. Ma do tego prawo, miał swoje 5 minut. Tylko nie mylmy Nawałki przed reprezentacją, a po. Dla mnie to skończony, przereklamowany trenerioo.

Ivan przed objęciem Lecha budził nadzieję, napięcie. Od lat faktycznie był przygotowany na pierwszego trenera. Uważam, że trenera prawdziwego można po tym jak jest wstanie przygotować drużynę pod względem mentalnym, fizycznym i taktycznym. W Kolejorzu nie ma i nie było iskry w żadnym meczu, taką jaką Djuka dawał nam jako zawodnik. Wymyślił sobie grę trójką obrońców, jego model, jego system, jego wiara. Ale do tego trzeba mieć też wykonawców. Niestety Djordjevic aktualnie błądzi jak ślepe dziecko we mgle, czas ustąpić, czas na zmiany. A jeśli odpali za chwilę i wygra mistrzostwo to pierwszy przeproszę z RUTKOSKIMI włącznie.  Nie, ich nigdy nie przeproszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
39 minut temu, ArekH napisał:

Gdybyś takie elaboraty o wędkowaniu pisał, było by ciekawiej i więcej dyskutujących. :P:P

Jeden łysy wędkarski błazen piszę na innym forum. Wystarczy na całą Polske, choć do końca nie wiadomo jakiej jest maści ( czytaj  narodowości) Raz, nie idzie tam  tego jego wypocin czytać, dwa, nie chcę go podrabiać:221_see_no_evil:

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Ale ja tobie nie każę walczyć z systemem, a o wędkowaniu pisać. ;)

Wolę działać po swojemu i uczyć się na błędach... swoją drogą przytuliłbym nową wodę pod Fundację:icon_arrow1:

Wczoraj wymyśliłem nowa formułę zawodów spinningowych. Zapytam się na finale, czy takowej chcą:39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, ArekH napisał:

Noooooo, to teraz się zacznie. Leży, nudzi się i wymyśla. :D

Oj tam. Oj tam.  Najważniejsza jest zabawa:champagne-2010: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super udana kolejka się szykuje... po tym jak dzisiaj Lech przegrał z Lechią,mam już 5 trafionych wyników w tej kolejce.Jak jutro jeszcze Sosnowiec wygra z Jagą to za postawione 5 zł ,wygram prawie 900 zł. :D:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...