Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
23 minuty temu, mav3rick napisał:

@Grendziu jak myślisz, dzisiaj ostatni mecz trenera na ławce Lecha? Kolejna porażka...

 

 

W sumie co to zmieni, jeśli do wymiany i zwolnienia na juz jest: Janicki, Puntocky, Dioni, Jevtic, Gajos,  Janicki, Radut, Tomczyk, Tomasik, Trałka, De Marco. Coś mi sie zdaję, że będzie walczyć o utrzymanie z ta kadrą ktokolwiek ja obejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, aż tak źle nie będzie, że o utrzymanie.

Ale zrobić coś kierownictwo musi, połowy zespołu nie wymieni, więc trzeba szukać trenera, który da tą "iskrę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, mav3rick napisał:

Nie no, aż tak źle nie będzie, że o utrzymanie.

Ale zrobić coś kierownictwo musi, połowy zespołu nie wymieni, więc trzeba szukać trenera, który da tą "iskrę".

Iskry to nie maja też mentalnie zawodnicy. Oddano Majewskiego z charakterem, który najprawdopodobniej by tą szatnke podniósł. Do tego Dilaver i Situm bo mieli własne zdanie, a wcześniej  Robak i można wymieniać bez końca.

Przede wszystkim do wymiany sa Rutkowscy, Rząsa i Ulatowski out. Oni zabili we mnie pasję kibicowania Lechowi.  Obiecuję, że jak odejdą to kupie karnet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka minut trudny dla mnie mecz się zaczyna. Dwie "moje" drużyny na przeciw siebie.

 

Ale moje serce zawsze będzie grantowo bordowe

 

 

 

 

 

Przed meczem odśpiewano wszystkie zwrotki Naszego hymnu, brawa dla Kibiców.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Brawo Pogoń. Po raz nty powtórzę.  W naszej lidze cala ekstraklapa i w niej większość pseudo piłkarzyków ma jeden obowiązek.  Zapier... na 100%

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Pogoń, zasłużona wygrana, druga bramka miód

Brawa dla zarządu Klubu, nie zwolnili trenera, czekali cierpliwie i proszę mamy formę i punkty.

Legia myślała, że na stojąco wygra ten mecz... Oni chyba jeszcze z meczu z Górnikiem nie wrócili.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadamy, spadamy... zastanawia mnie kiedy dna dosięgniemy. Na tle słabych Czechów wyglądamy co najwyżej tak sobie. Ja wiem, że tak krawiec kraje, jak mu materii staje, tylko że nasz krawiec w mojej ocenie nie umie szyć, co najwyżej fastryguje i to wszystko. Im szybciej Zibi się opamięta, tym lepiej.

PS. "momenty były" jak to powiedział mądry komentator, tylko że momentami meczy się nie wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chyba czas przyznać się do tego, że jesteśmy słabi, bardzo słabi jako drużyna. Ciekawe, jakby to wyglądało, gdybyśmy mieli trenera z prawdziwego zdarzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...