Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam trzy mecze na raz, Portugalia-Polska, Szwecja-Rosja i Francja-Urugwaj. My straciliśmy gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i średnim strzale, gdy przed kilkoma minutami rosyjski bramkarz w bliźniaczej sytuacji broni zdecydowanie silniejsze uderzenie niż to, na które nie zareagował Szczęsny. Zawsze uważałem, że ten gość może i jest dobrym bramkarzem, ale do reprezentacji się nie nadaje. Ja uważam, że Fabiański gra lepiej, dawać go na boisko :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77a mnie się wydaję, że popełniliśmy błąd w kryciu... A ja jakoś nie przepadam ani za Szczęśniakiem i Fabianem. Jestem fanem talentu Białkowskiego i Skorupskiego:champagne-2010:

Boruca dawać i tyle, a jak on nie chcę to spoconego Janka T:221_see_no_evil:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi po zdobyciu gola i czerwonej kartce dla Portugalii zamiast isc za ciosem tym bardziej , ze przeciwnik krwawi to gra na czas jakby prowadzil 3:0 eh ... :/ PW bravo dla młodzieży za wygrana 3:1 .

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nawet dało się to oglądać.  Były przebłyski pressingu. Duży plus przy Frankowskim i mniejszy przy Grosickim. Brawo.

Edit: szkoda Beresia na tej lewej stronie. Na prawej dałby dużo więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalczykom tak zależało na zwycięstwie, że aż trawę gryzli. :grin-min:

Ale co punkt, to punkt. Trzeba przyznać, że nie podddaliśmy się. I wobec takiej, a nie innej postawy przeciwnika, potrafiliśmy to przekuć na swoją korzyść. :1300_clap_tone1: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać moje słowa podziałały mobilizująco na reprezentację, nawet Milik nie spudłował :223_speak_no_evil:
No tak, aż z niedowierzaniem sprawdzali czy ktoś bramki mu nie przesuwał przy strzale by trafił ;) dlatego bula powtórka ;)
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Otwieram lodówkę, a tam Nawałka.
Otwieram pudełko z dendrobeną, a tam Nawałka...

Czy tak już zawsze będzie? Nigdy nie przepadałem, za Nawałką i tego nie ukrywałem. Nie podobała mi się gra reprezentacji, szczególnie jak oglądałem ją na żywo.  Jednak jako kibic Kolejorza życzę my wszystkiego najlepszego,  niech ten projekt wypali.

W końcu jakiś fajny artykuł:
 http://weszlo.com/2018/11/26/wazna-misja-nawalki-naprawic-transfery-lecha/

Szczególnie fajna tabelka i super transfery na wejściu Amici i Rutkowskich jak przejęli Lecha, wtedy jeszcze miałem karnet, niestety potem każdy kolejny sezon transferowy to był totalny zjazd. Były jakieś tam wyjątki, ale to cały czas wyglądało jak strzelanie ślepakami.

Jeśli Adam Nawałka zrobi porządek i zaczną się normalne transfery, tzn  nie ilość, a jakość, to  i mnie może w końcu do siebie przekona:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam@Grendziu po meczu Lecha? Kicha co? Ale też nie ma co wymagać że Nawałka w tydzień Lecha odmieni...

Legia widzę, że zaczyna grać na miarę swoich możliwości. Oby tak do końca sezonu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nigdy nie byłem miłośnikiem Nawałki. Graja tak samo i przewidywalnie jak reprezentacja. Tylko tam był Lewandowski Glik Piszczek przez chwilę Pazdan w formie i czasami Grosicki, a tutaj jest mierna rzeczywistość. Jest kilka osob do odbudowy jak Gumny czy Jòźwiak, ale oni i tak zaraz odejdą. 

Wolę wędkarstwo. Nie umiem oglądać juz 90 min piłki, jest nudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...