Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie, nie będzie.  W reprezentacji na Euro go nie lubiłem ale kibicowałem, bo to drużyna narodowa i to jest różnica.  Tam sa jeszcze u mnie jakieś emocje.

Od czasu jak jest Amica jest właścicielem to karnet kupiłem może raz lub dwa.

Zawsze będę za Kolejorzem ale nie muszę sie zgadzać z zarządem i właścicielami.  

Za reprezentacją tez będę zawsze nawet jak są Brzęczki, a nie powinni być.

A zanurzenie futbolem postępuję od kilku lat, ostatnio niestety nawet Barcy całych meczów nie oglądam. Wolę grać ostatnio  w Fife... A co dopiero młode pokolenia. Jordan już to widzi od dawna i inwestuje w sporty online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
2 minuty temu, mav3rick napisał:

No słaby, jak nie wiem ten Nawałka... Ustawiona przez niego drużyna Lodówek tylko 0-6 Sosnowiec pocisła ;)

A oglądałeś mecz? Do 30 minuty powinno byc z 3;0 dla zagłębia. Grali słabo, wynik przeklamuje. 

Kazdy strzal niemalże wpadał, czasami tak bywa. Fajna bramka debiutanta.

Ja się nie podniecam tym. Nawet jak zdobędą mistrzostwo nie lubię Adama i tyle, nie pasuje mi on.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No proszę  jest atmosfera w końcu. Bo Djukę ponoć pilkarzyki zwolnili...

Ponadto Adam gra moim ulubionym ustawieniem aktualnie 4-3-3 z ofensywną 10tką...  pożyjemy zobaczymy,  najwyżej będę przepraszać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i Wisła chyba popłynie... Kambodżańsko szwedzkie talary nie dotarły na konto klubu...

Szkoda będzie tak zasłużonego klubu, ale może to będzie szansa na nowy lepszy start. Taki scenariusz na dobre wyszedł np mojej Pogoni Szczecin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
35 minut temu, mav3rick napisał:

No i Wisła chyba popłynie... Kambodżańsko szwedzkie talary nie dotarły na konto klubu...

Szkoda będzie tak zasłużonego klubu, ale może to będzie szansa na nowy lepszy start. Taki scenariusz na dobre wyszedł np mojej Pogoni Szczecin.

Nadzieja umiera ostatnia...

A tak chwaliłem Sarapatę>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...