Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.rmf24.pl/fakty/news-na-konto-wisly-krakow-wplynely-pieniadze-od-nowych-inwestoro,nId,2755955

Za stary jestem i za długo prowadzę działalność, by się spinać tym, że przelew nie doszedł, bo akurat jakiś dziennikarz jeden z drugim nie dostali oficjalnej informacji na żądanie. 

A Stanowskiemu i całemu weszło daję bana do odwołania, bo to, co wypisywał zarówno on, jak i jego "redaktorki" przekraczało nie tylko granice dobrego smaku, ale zwykłej dziennikarskiej i ludzkiej przyzwoitości. Facet słynął z najlepszych newsów, ale po tym jak się zaczął zachowywać został od nich odcięty, więc zostało mu robienie internetowej gównoburzy, którą sam tak kiedyś krytykował. Kij mu w oko. Ma bana na Legię, Wisłę, Lecha. Na razie jedyny klub, o którym pisze z pierwszej ręki, to Stomil :) Zaraz zostanie mu jedynie jego KTS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby się potwierdziły te nieoficjalne informacje. Mimo, że jestem kibicem Legii to chciałbym by Wisła nadal grała w najwyższej klasie rozgrywek. Ciekawe jak to wszystko się będzie rozwijać. Jeśli goście nie przejmą gruntów to mogą szybko się zwinąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się @mav3rick martw skąd Miodek weźmie te 40 baniek na zasypanie dziury po braku awansu do pucharów :)

Dlatego zastanawia mnie, że jak Legia ma 40 mln. problem i wszyscy mówią, że ok. A jak taki problem ma Wisła - klub o porównywalnej marce, to już bankrut. Najlepiej zachować chłodną głowę.

Oczywiście, że chodzi o grunty. Myślisz, że dlaczego Sarapata uciekła i z TSu? By TS mógł powiedzieć, że my z tą panią nie mamy nic wspólnego i nie będziemy płacić za jej błędy. Coś mi się zdaje, że to jednak nie będzie takie łatwe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Legia mimo dziury w budżecie nadal wypłacalna jest, póki co nic złego się nie dzieje co by mogło zachwiać działalnością Klubu. Widocznie Nasz właściciel trochę lepiej sobie radzi od grupy kiboli z Krakowa :)

Ale nie mówię, że Legii to nie może spotkać w przyszłości. Obecny właściciel niby radzi sobie, ale co będzie dalej... Wolałem wcześniejszego prezesa, wtedy było widać, że w tym klubie jest jakaś wizja rozwoju.

A na poważnie, to jestem ciekaw czy ktoś odpowie, za te cyrki w Wiśle? Tak uznana marka w takich amatorskich rękach była... Ktoś ładnie musiał się wzbogacić kosztem klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mav3rick napisał:

Widzisz Legia mimo dziury w budżecie nadal wypłacalna jest, póki co nic złego się nie dzieje co by mogło zachwiać działalnością Klubu. Widocznie Nasz właściciel trochę lepiej sobie radzi od grupy kiboli z Krakowa :)

No nie powiedziałbym, że nic złego się nie dzieje. Wasz właściciel obecnie robi dokładnie to, co robił Cupiał. Różnica jest taka, że on nie budował od zera, a od razu siedział na wysokim koniu, a po drugie do możliwości finansowych Cupiała nie ma nawet podjazdu. Krótko mówiąc jeśli Legia nie awansuje w przyszłym roku do pucharów, to niewykluczone, że zacznie się w niej dziać to, co działo się w Wiśle 7 lat temu po odejściu "opcji holenderskiej".

Dla mnie Mioduski jest absolutnie najbardziej nieudolnym prezesem klubu piłkarskiego w Polsce. Sarapata najbardziej nieuczciwa, a Mioduski to paciak.

Potem oczywiście wyjdzie prezes Boniek i będzie ględził, że on nic nie mógł, choć wiedział, że to się tak skończy i on by załatwił. No, ale co on może? Bidulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy najgorszy to bym nie ryzykował takiego stwierdzenia. Faktem jest, że jeśli w kolejnym sezonie nie będzie pucharów to może być wielka kupa w Warszawie. Oby tak nie było, za Wisłę też trzymam kciuki by ten kambodżańsko szwedzki projekt jednak wypalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oby to się potwierdziło. Wisła na TT jeszcze niw potwierdziła, a wręcz z rana oświadczyła, że nic nie ma.

Z "nową" Wisłą może byc wesoło:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wejdź na oficjalną stronę Wisły, to zobaczysz.

Rano wypowiadało się TS, które napisało, że kasy na koncie nie ma. Bo być nie musiało. TSowi ta tranzakcja jest bardzo nie na rękę. W mojej opinii, to ci inwestorzy mieli być po to, by pokazać, że próbowali, ale kontrahent okazał się niepoważny. Wisła więc spada do 4 ligi, 40 baniek na lewo się rozeszło i nikt nie poniesie za to odpowiedzialności. A tu ZONK. Przelew poszedł. Nowi będą po prostu chcieli zarobić jak najwięcej, a jak mają to zrobić? Ano poprzez zabudowę gruntów wokół stadionu. Gruntu te można mieć w części od gminy Kraków, ale w większośći od TSu, gdzie rok temu skończyła się klauzula uniemożliwiająca ich zabudowę. Więc pan Wanna będzie chciał teraz capnąć TS. I dlatego Sarapata wczoraj uciekła i z TSu, by terez powiedzieć, że ona przecież z tym teraz nie ma nic wspólnego, a co było, to było. Nie liczy się :) Tak to chyba nie działa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Dominik napisał:

A wejdź na oficjalną stronę Wisły, to zobaczysz.

Rano wypowiadało się TS, które napisało, że kasy na koncie nie ma. Bo być nie musiało. TSowi ta tranzakcja jest bardzo nie na rękę. W mojej opinii, to ci inwestorzy mieli być po to, by pokazać, że próbowali, ale kontrahent okazał się niepoważny. Wisła więc spada do 4 ligi, 40 baniek na lewo się rozeszło i nikt nie poniesie za to odpowiedzialności. A tu ZONK. Przelew poszedł. Nowi będą po prostu chcieli zarobić jak najwięcej, a jak mają to zrobić? Ano poprzez zabudowę gruntów wokół stadionu. Gruntu te można mieć w części od gminy Kraków, ale w większośći od TSu, gdzie rok temu skończyła się klauzula uniemożliwiająca ich zabudowę. Więc pan Wanna będzie chciał teraz capnąć TS. I dlatego Sarapata wczoraj uciekła i z TSu, by terez powiedzieć, że ona przecież z tym teraz nie ma nic wspólnego, a co było, to było. Nie liczy się :) Tak to chyba nie działa :) 

No nie do końca,  choć ciekawy jestem jak wyparowała kasa za czasów  Sarapaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...