Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, Dominik napisał:

Ale co nie do końca?

Daj mi chwilkę, jutro sie wypowiem. Teraz padam...

Jesli nie widzieliśmy dokumentów i nie znamy szczegółów transakcji możemy tylko spekulować.  "Tworzyłem wieksze projekty" finansowo i nie jest to proste. Sporo jest gry z jedenej i drugiej strony. Wszak chodzi o miliony, a nue o dziesiątki tysięcy i każdy chce ugrać jak najwięcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Dlatego ja zachowywałem spokój w przeciwieństwie do co poniektórych pismaków. To nie jest takie proste. Nie jest proste sprzedać i kupić klub. Nie jest też proste bez śladu wyprowadzić miliony i nie ponieść konsekwencji. Myślę, że nowi właściciele będą jeszcze chciali coś od TSu ugrać. Co i ile? Tego nie wiem, bo nie znam szczegółów. Ale jednocześnie nie jestem naiwny i nie wierzę, że ktoś z branży deweloperskiej przyszedł do Krakowa tylko po to, by opierdolić darmowy obiad na trybunie VIP.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wrzucam kolejny obraz, sam jestem ciekaw, czy to fejki czy prawda. Jesli przelew doszedł, to liga będzie ciekawsza.  :champagne-2010:

IMG_20181229_191959.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział,że będą takie problemy z kupnem Białej Gwiazdy,to bym sobie odpuścił na razie tą Italicę i Potenzę i kupił tą Wisłę dla dobra polskiej piłki. :D Byłby pretekst,żeby  wpaść pod Wawel i połowic trochę na Wiśle. :D:P 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Aby przejąć taki twór jakim Wisła potrzeba miesięcy.  Czasami stawki transakcyjne są najmniejszym problemem.  

Po wstępnych ustaleniach, jak tego wczesniej nie robiono często szczegóły tzw warunki ( umow pod warunkiem np, że wraz z a i b bedzie c a nie tylko a) rozpierdzielaja wszytko. 

Badamy bilanse, robimy audyt, tak aby trupy nie wychodziły z szafy. Długo by pisać, ale tego nie robi sie w 5minut.

Wyciągnieto inwestorów z kapelusza. Nikt ich nie zna. Oni sami jesli przelewu nie zrobili nigdy prawdy nie zdradza, puszcza jakieś głupie sprostowanie i jeszcze na koniec moga być zabawy w sądach. 

Chciałbym aby finał był dobry dla Wisły.  Jak będzie nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kabaret trwa w najlepsze. Nawet jeśli zrobiono przelew,  robi sie niesnacznie i dziwnie.

IMG_20181230_232455.jpg.349f0b4a09f7a3411017407d9984fea9.jpg

Zaczynam czytać o Sarapacie. Ponoć jak przyjmowała klub zadłużenie było na poziomie 10/15mln. Teraz jest min razy dwa. Zajebista niegospodarność.

Czkawką jak wyszly jej m.in. hiszpańskie zaciągi.

Jak to wszytko źle się skończy to będą szukac winnych. 

Sarapata jest do sprawdzenia, bo pewnie jest pełna dokumentacja co i jak.

Problemem nadal wydaję sie być także świat kiboli w tym klubie.

To ja już chyba wolę Amice z Rutkami (sam nie wierzę, że to napisałem)

IMG_20181230_192354.jpg.80cdd0c1cd7e430b852b4ae420b350f3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...