Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak poważnie to przelew doszedł?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka


Przed chwilą sprawdzałem. Do mnie jeszcze nie doszedł, ale czekam cierpliwie.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdzałem. Do mnie jeszcze nie doszedł, ale czekam cierpliwie.
Cholera to jednak jestem szczęśliwiec bo w piątek miałem wynagrodzenie.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jakis kolejny news że Le mial zawał..

Najgorsze jest to, że jeśli sie potwierdzi, to może nie być podstaw do rozwiązania umowy.

  Nie znam szczegółów umowy przedwstępnej lub warunkowej, czy przedwstępnej z warunkami, ale w większości przypadków,  gdy nie dochodzi do przeniesienia własności,  to aby taka umowa całkowicie była nieważna to też trzeba ją rozwiązać notarialnie. 

Jest to bardzo skomplikowane i czasami skuteczne rozwiązanie umowy może trwać i pół roku.  Niestety gdy jest coś w formie aktu notarialnego to jeśli kupujacy nie płaci to może przyciągać takie fakt dość długo. 

Jeśli Sarapata jest radca prawnym to quva w łatwy sposób można zabezpieczyć transakcję. Pierwsze to dowód księgowy,  że kupując maja takie wolne środki na koncie. Jeśli to nie wystarczy,  a ja bym tak zrobił, to te 12mln wpłacamy w depozyt u notariusza i określamy szczegółowe warunki, kiedy i na jakich zasadach wypłaca notariusz kasę na konto sprzedającego. Dla mnie to proste jak budowa cepa... Coś, ktoś czegoś nie dopilnował, a to nie była sprzedaż zadłużonej kawalerki w centrum Krakowa. Ja pierdziu. 

Dla Wisły liczy się czas i kasa oraz wsparcie.  A to co robią dziennikarze,  maskra. Kazdy chce być mądrzejszy od drugiego.  W dobie Internetu dziennikarstwo zeszło na psy, bo liczy sìe ilość,  nie jakość.

Ech, gdzie te czasy, gdy w tygodniku Piłka Nożna, czekało się na felieton Atlasa, a po Zarzecznym nie ma już kogo czytać.

Choc dziś na rehabilitacji spotkałem dziennikarza sportowego z którym razem chodziliśmy do podstawówki...

Pozdro dla Andrzeja G...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:
Jakis kolejny news że Le mial zawał..
Najgorsze jest to, że jeśli sie potwierdzi, to może nie być podstaw do rozwiązania umowy.
  Nie znam szczegółów umowy przedwstępnej lub warunkowej, czy przedwstępnej z warunkami, ale w większości przypadków,  gdy nie dochodzi do przeniesienia własności,  to aby taka umowa całkowicie była nieważna to też trzeba ją rozwiązać notarialnie. 
Jest to bardzo skomplikowane i czasami skuteczne rozwiązanie umowy może trwać i pół roku.  Niestety gdy jest coś w formie aktu notarialnego to jeśli kupujacy nie płaci to może przyciągać takie fakt dość długo. 
Jeśli Sarapata jest radca prawnym to quva w łatwy sposób można zabezpieczyć transakcję. Pierwsze to dowód księgowy,  że kupując maja takie wolne środki na koncie. Jeśli to nie wystarczy,  a ja bym tak zrobił, to te 12mln wpłacamy w depozyt u notariusza i określamy szczegółowe warunki, kiedy i na jakich zasadach wypłaca notariusz kasę na konto sprzedającego. Dla mnie to proste jak budowa cepa... Coś, ktoś czegoś nie dopilnował, a to nie była sprzedaż zadłużonej kawalerki w centrum Krakowa. Ja pierdziu. 
Dla Wisły liczy się czas i kasa oraz wsparcie.  A to co robią dziennikarze,  maskra. Kazdy chce być mądrzejszy od drugiego.  W dobie Internetu dziennikarstwo zeszło na psy, bo liczy sìe ilość,  nie jakość.
Ech, gdzie te czasy, gdy w tygodniku Piłka Nożna, czekało się na felieton Atlasa, a po Zarzecznym nie ma już kogo czytać.
Choc dziś na rehabilitacji spotkałem dziennikarza sportowego z którym razem chodziliśmy do podstawówki...
Pozdro dla Andrzeja G...

Mądrego warto posłuchać

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sezon niby ogórkowy,  a dzięki Wiśle dzieję sie wiecej niż podczas meczów ekstraklasy.

Najwięcej czytam weszlakòw, no można na nich psy wieszać,  ale przeważnie trafiają w punkt. O Gangu Olsena zapominam,  mimo, że na interii pojawiło się jakies tam oświadczenie, no ale mam nadzieję,  że  Leśny da sobie z tym radę.

Już kilka dni temu napisalem na tt, że byłyby niezłe jaja, jeśli Leśny z Wandzlem moim zdanie w głównej mierze za sprzedaż swoich udziałów Legii Mioduskiemu wykupili Wisłę S.A.

Oj liga byłaby ciekawsza. Leśnego kojarzę bardziej jako człowieka który robi show wokół własnej osoby niż... co juz na tt pokazał, kolejnym wpisem, po zadeklarowaniu pomocy niby to prawnej, a potem o zmianach we wszytkim oprócz  "piłki". Choć aby nie być stronniczym, to swego czasu ściągnął przecież Dudę i chyba Ljuboję.

Niezłą laurke na weszło ma nowy Prezes,  jak to zawsze ja, trzymam kciuki za nowych i ambitnych. Zbudował fajne fundamenty szkòłki piłkarskiej,  to dlaczego by nie mógł stworzyć nowych struktur w Wiśle S.A. choćby przez chwilę.. 

Sarapata jest spalona, obawiam się, że coś może wydarzyć się ponad prawem "fizycznego " oby nie, a jak kręciła wałki niech idzie siedzieć i tyle.

Kibole to jest tez temat rzeka w tym klubie, albo ich się w koncu odsunię, albo witaj 4 ligo. I z tego powodu żalu by mi nie było Wisły. Na tapecie jest na sprzedaż  Śląsk Wrocław  z podobnym potencjałem marketingowym, infrastukturą etc, ale jakby bez kiboli. No chyba, że @Splottam coś miesza:221_see_no_evil: Nie tak dawno mieliśmy przypadek Zawiszy Bydgoszcz, że kibole wygrali choć tam były Prezes też miał swoje za uszami... No i są, gdzie są. Widzew natomiast pokazuję, że odrodzić się da...

Wisła, Wisłą co ma być to będzie. Ale z drugiej strony smutnym jest fakt, że jakość  całej ligi nadal będzie topić się w maraźmie. Gdyby Lecha, Legię czy Lechię stać byłoby na Żurkowskiego za kilka baniek,  to można byłoby powiedzieć o kroku w przód,  a tak znowu bedzie dupa w krzakach i płacz po tym, że puchary przeszły obok nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu na Wiśle doszło do patologii. Została zaburzona równowaga pomiędzy gangsterką a kibolami i efekty widać teraz. Niektórzy myśleli że są jak mafia sycylijska. A tu się okazało że przyjmowanie tego czym się handluje niewychodzi na dobre.
Na trybunach nigdy nie było demokracji i nie będzie (całe szczęście) do głosu doszli Ci którzy mieli silne charaktery, ale po czasie zatracili to czym żyli i przekuli w interesy.
Już kilka lat temu (8-9 nie pamiętam)był mocny sygnał, że to co się dzieje przestaje być fanatyzmem. Ktoś odpuścił machnął ręką i efekty widać teraz.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim my kraju żyjemy...bandyci i przestępcy przejmują klub z historią i tradycją.Przez lata działają na jego szkodę. Gangsterskimi metodami nim zarządzają i popełniają chyba wszystkie mozliwe przestępstwa w tym czasie i co..?? I nic.. ani służby ani prokuratura .choć to wszystko ma miejsce w miescie Ministra Sprawiedliwości i Prezydenta kraju ,bezczynnie się przyglądają,ograniczając sie tylko do jakiś pozorowanych działań... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...