Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Sebastian Walukiewcz w Serie A za 4mln Euro - chyba czas zaakceptować, że dzieciaki za kilka mln euro to dobry kierunek:champagne-2010: Że w tym kierunku musi to pójść, postaram się nie buntować, jak odejdzie Gumny z Lecha już, zawsze mogliśmy mieć Sarapa... we władzach:champagne-2010:

Mimo wszystko, żałuję, że Piątek nie poszedł od razu do Realu jeśli takowa opcja była. Uważam, że dałby radę, że jeśli ma być w TOP FIVE to trzeba łapać okazję, choć Milan to też bardzo dobry wybór:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Dlatego Go lubiłem, widziałem gdzieś jak zachrzaniali na treningach, nie on winny, tylko nasze oczekiwania
Udało się sprzedać piłkarzy za 16 milionów euro. Cały czas traciliśmy kluczowych zawodników – nagle wypadli nam Bednarek, Kędziora, Kadar, Arajuuri, Wilusz, Kownacki, Robak, czyli król strzelców – a mimo to w każdym sezonie walczyliśmy o tytuł do samego końca. Można dyskutować, co było realne i jaki mieliśmy potencjał, ale moim zdaniem osiągnąłem z Lechem maksimum. Obok wyników mamy jeszcze rozwinięcie Gumnego, który już miał okazję pobicia rekordu transferowego. Wprowadzaliśmy Klupsia, Puchacza, Modera, Jóźwiaka.  

Więcej tutaj:
http://weszlo.com/2019/01/25/awans-sportowy-finansowy-zyciowy-zwolnienie-moge-lechowi-podziekowac/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem jak to było z tym transferem zimowe okienko działa na zasadzie domina Sarri chciał Higuaina więc Milan wziął Piatka.

Myślę że Real to jeszcze nie to poza tym kilka lat już Benzema wygrywał konkurencję z młodszymi od siebie a kilku ich było. A w Milanie nie ma nic do stracenia fajnie gdyby przełamał klątwę i zrobił to co ostatnio udało się tylko Ibrahimoviczowi.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ac Milan? Sam nie wiem kiedy ostatnio widziałem, pewnie w LM z dekadę temu. Nie widziałem  meczu ligowego, czytałem opinie, a dziś przecierałem oczy ze zdziwienia. Milan grał jak Gattusso na boisku, sztywno, twardo, konsekwentnie i miał 9tke z przodu, który bez kompleksów wszedł do nowej drużyny. Oprócz Piątka, a chyba przede wszystkim wyróżniłbym Bakayoko, co za mecz.
Napoli grało fajną piłkę, ale to dziś Milan był bardziej poukładany taktycznie, czyli bardziej włoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czy kibic Lecha Poznań może stać się współwłaścicielem Wisły Kraków S.A.?
Właśnie klikam i próbuję kupić akcję, ale serwer się zawiesza :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, grych napisał:

Może serwer wyczuwa, żeś kibicem Lecha :cry-min:  :P;)   

Poszedł przelew, ale jeszcze nie zaksięgowali:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są na sali kibice Lecha? Coś słabo ta gra dzisiaj wygląda do tego Trałka sobie wolne na Legię załatwił

 

Nawet z karnego trafić nie mogą ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mav3rick napisał:

Są na sali kibice Lecha? Coś słabo ta gra dzisiaj wygląda emoji23.png do tego Trałka sobie wolne na Legię załatwił emoji6.png

 

Nawet z karnego trafić nie mogą ;)

 

 

Z pustego to nawet Salomon nie naleje, a co dopiero Nawałka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...