Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mecz był dobry w pierwszej połowie. Co do garstki Kiboli z jednej i drugiej strony - porażka. Race raca i nie ma problemu, ale przerwy w meczu, aby udowodnić siłę - bezsensu.

Chodź teraz jest ok!

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Mecz był dobry w pierwszej połowie. Co do garstki Kiboli z jednej i drugiej strony - porażka. Race raca i nie ma problemu, ale przerwy w meczu, aby udowodnić siłę - bezsensu.
 teraz jest ok!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek byłem na wyjazdowym meczu w Zabrzu . Trochę pirotechniki i u nas zapłonęło jednak nikomu nie przyszło do głowy żeby rzucać kiepa na murawę gdzie Nasza miłość do Żaboli ( :D )  jest taka sama jak Lecha z Legią  . Nie nawidzę Legii , nie cierpię Lecha ale ruch ultras zawsze będę popierał i podziwiał . Nigdy nikt mi nie przedstawi właściwego argumentu odnoście latającej świeczki w kierunku drugiego człowieka .To co Lech zrobił to jest cofnięcie się o 3000 lat wstecz w rozmowach OZSK z PZPN . 

 

Lisy mistrzem !!! Po raz kolejny obalony został mit że grają pieniądze . :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zgadzam się, debilizm totalny, to teraz odpowiedz mi jak karać? Klub np. na 3 lata wykluczyć z rozgrywek, czy człowieka co rzucił. Gdyby to była nauczka dla wszystkich to czemu nie klub, ale w takiej grupie zawsze jakiś imbecyl się znajdzie i popsuje niemal całe święto.


Serce mówi Lewy i Pep - ale ja tak nie cierpię Bayernu, że Atletico!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern i jeszcze raz Bayern, od czasu Scholla, Elbera i reszty. Ale szanuję Atletico, a wręcz podziwiam za ich grę. Simeone robi tam kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:1 dla Bayernu... I lepiej niech tak będzie bo się założyłam ?

Co do Lecha Grendziu to kara dla kibiców jak najbardziej ale nie dla całego klubu... takich kibiców żaden klub nie potrzebuje. Wstyd dla Pyrlandii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja w sumie bym poszedł po bandzie. Dożywocie w zakazie stadionowym plus mega kara 50tyś/100/200tyś.. plus wykluczenie z pucharów klubu nawet na 3 lata. Dosadnie, to jest grupa i odpowiedzialność jest zbiorowa, więc gdyby były wysokie kary, to za innych trzeba byłoby myśleć przed a nie po.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...