Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 godziny temu, Zola67 napisał:

Darek napisz jak tam gra wyglądała bo skróty to nie to samo

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Na żywo inaczej niż w tv. Ja chyba, za dużo od nich wymagam. Tempo dobre, ale bez fajerwerków. Fajnie stoperzy i Muhar nowy Trałka in plus. Tiba lider, serce i mózg drużyny no i w końcu ma ten odpowieni "timing" w podaniu. Jevtic hmm, wszyscy się podniecają nim nie ja, za wolny, za statyczny, coś tam mu wyszło, ja chyba wolałem Stilica jak grał.  Choć gdy oglądałem powtórkę w tv to wyglądał lepiej. Jevtic to taka trochę lepsza wersja "Zenka" Piskuły i tyle. Odkrycie meczu to Puchacz dla mnie. Gumny jak mu się chcę i nie "filozofuje" za bardzo to człowiek z innej planety, ma papiery na to aby być kiedyś najlepszy na swojej pozycji. Choć jemu sodowka chyba grozi - takie ma geny?

W końcu każdy gra na swojej pozycji czyli Tiba to typowa 8 Jevtic 10 etc, a tego Żuraw się trzyma. Jak dobrze, że nie ma Nawałki, bo byłby dramat. Widać jakieś schematy i grę kombinacyjną, na luzie. Po jednym meczu bym ich nie zagłaskał, jest wiele do poprawy. No i Gytkjaer, jeśli mamy być z roku na rok lepsi nie powinni pozwolić mu odejść. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz w tv. Wynik może i fajny, ale jak dla mnie nie ma się co podniecać, bo jeśli Lech chce odgrywać znaczącą rolę nie tylko w polskiej lidze, ale może też nie być chłopcem do bicia w Europie, to z takimi zespołami jak Płock (nikomu nic nie ujmując), czyli zespołami co najwyżej średnimi, należy wygrywać bez większego wysiłku

Swoją drogą jestem ciekawy, jak poradzi sobie w tym roku Częstochowa; niedawno czytałem artykuł o budowie zespołu i zobaczymy jaki to będzie miało skutek. Jeśli uda im się utrzymać, a z czasem zaczną odgrywać znaczącą rolę w lidze, to mam nadzieję, że będą przykładem dla innych klubów, jak tworzyć zespół, bo jak dla mnie - w tym klubie mają wizję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@grychto jest sport. Wystarczy aby te młode ludki gryzły trawę, choć pokus mają wiele. Wisła nie jest aż tak słaba, są w dołku lub źle przygotowani, mam nadzieję, że innym pourywają punkty. 

Co do Europy, po ponad 30 latach kibicowania przestałem się łudzić, że kiedykolwiek i cokolwiek będziemy znaczyć , ostatnia dekada eurowpierdol totalnie mnie wyleczyła. Nie nadażamy za Europą wschodnią, zachodnią, północną czy południową. Jestemy w czarne d... Łudzilem się, że po Euro w Polsce coś się zmieni, poza stadionami niewiele niestety... 

My podniecamy się, że Amaral kosztował milion euro, a nikomu nie wolno nawet marzyć aby zakontraktrakować np ponownie Lewandowskiego, od razu by Cię zawieźli do psychiatry za taki pomysł ... Bez jakości i kasy, astronomicznej kasy nigdy nic nie osiąganiemy w Europie. Jakimś fuksem raz na 5/10 lat grupa w lidze Europy i koniec. 

Plus to szkółka Lecha, szacun, widzę i chwalę, brawo Amica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu  prawdę Waść rzeczesz, ja jednak łudzę się, że się może w końcu coś zmieni i skończy się samouwielbienie i samozadowolenie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeszcze na koniec małe sprostowanie, to nie jest tak, że się nie rozwijamy w PL, robimy to, są szkółki, trenerzy, jest wszystko, łącznie z dietą. I my te standardy kupujemy, ale mimo wszystko za wolno się rozwijamy i tyle.

Dla mnie ten mecz był na tyle wyjątkowy, że od dawna z synem się tyle nie nagadałem, rozmawialiśmy o piłce jak równy z równym, byliśmy na meczu we dwoje, a przez kilka godzin tłumaczyłem mu wszystko co i jak, a on to potem po swojemu komentował - całość bezcenna i jeśli będzie chciał jeździć na mecze, to czemu nie, mogę z nim się pobawić :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No i dupa, już mi przeszło, Gumny odchodzi, Europa ucieka jak zawsze. To do takich zawodników powinno się dobierać drużynę, a z niego robić legendę Lecha oferując non stop podwyżkę proporcjonalnie do rozwoju pilkarza.  A tu jak zawsze, trzeba łatać budżet... (Epitety) 

Co za problem wyjść z PR-em do kibiców i np. Słuchajcie dostaliśmy za Roberta 10mln Euro, odrzuciliśmy wspólnie ofertę, Gumny dostał podwyżkę, zostanie z nami najprawdopodobniej przez kolejne kilka sezonów, będzie liderem Lecha na długo, zapraszamy do zakupu koszulek... Bla, bla, bla. 

Z drugiej strony ja się Jemu nie dziwię, ma okazję pensję z poziomu gdzieś 15/30tys zł pewnie tygodniowo zmienić na Euro, kto by przeszedł obojętnie? 

Czyli wracam do wędkarstwa, no bo z czym nam w piłce klubowej do Europy? 

Wiadomo, pozostaje reprezentacja, za nimi zawsze ogień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No i nie ma o czym więcej gadać, nie ma co się samego cytować, to było do przewidzenia.
Pawłowski, Gumny i inni odchodzą, jak żyć...
Absurd to to, że Legia awansowała po meczu, którego nie dało się oglądać, a dla Lechii czapki z głów. Brawo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...