Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weź coś skrobnij Darek. Kur***a oglądałem w Tvku. Jak można być tak statycznym i mało agresywnym szczególnie w środku pola. Gumny tragedia strasznie niedokladny. Moder próbował ale później jakby od niechcenia z brakiem przekonania.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, Zola67 napisał:

Weź coś skrobnij Darek. Kur***a oglądałem w Tvku. Jak można być tak statycznym i mało agresywnym szczególnie w środku pola. Gumny tragedia strasznie niedokladny. Moder próbował ale później jakby od niechcenia z brakiem przekonania.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Brak słów, ja rozumiem wychowankowie, ale q... Cała drużyna nie może być oparta na Centralnej Lidze Juniorów, dramat. Junior Rutkowski wq... I tyle. Sorry za przeklenśtwa, ale inaczej się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Pierwszy raz od ponad dekady Lewy w reprezentacji zaczyna na rezerwie. To tak jakbym mieć w zestawie najlepszą Dajłei i wrzucić ją do Odry i potem próbować wyłowić ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zagraliśmy tak jak nasz selekcjoner w zasadzie wygląda, jakoś takoś i nic więcej. W drugiej połowie wyszliśmy jak na trening rozruchowy po meczu, to wyglądało beznadziejnie. 

Po raz pierwszy ostro przejadę się po Zielińskim, co z tego że ma jakiś tam talent, jeśli nie ma głowy, większość co wykreował na początku akcji to sam to sfarfoclił niedokładnością. 

Super, że Piątek strzelił, ale jest totalnie bez formy, nie dziwię się, że Milan chcę z niego zrezygnować, czy też wypożyczyć, aby się odbudował. Nie wiem ile wody musi w Wiśle upłynąć, ale nigdy jakością nie zbliży się do Lewego. 

Kolejne rozczarowanie to Bielik, człapał jak Yaya Toure w MC gdy był przed 40tką i nie szło na to patrzeć. Ponoć jest po kontuzji, no to jeśli Furman jest w gazie to czemu nie dał mu szansy Brzeczek od początku? Aby nie było jestem wielkim fanem Bielika, a do Furmana ma uraz, ale liczy się gra, a nie osobiste wycieczki:champagne-2010:

Plus meczu i to mega plus to Krychowiak, ale on plus Lewy i ktoś tam jeszcze jeśli będą w formie to na ME nie wystarczy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraliśmy tak jak nasz selekcjoner w zasadzie wygląda, jakoś takoś i nic więcej. W drugiej połowie wyszliśmy jak na trening rozruchowy po meczu, to wyglądało beznadziejnie. 
Po raz pierwszy ostro przejadę się po Zielińskim, co z tego że ma jakiś tam talent, jeśli nie ma głowy, większość co wykreował na początku akcji to sam to sfarfoclił niedokładnością. 
Super, że Piątek strzelił, ale jest totalnie bez formy, nie dziwię się, że Milan chcę z niego zrezygnować, czy też wypożyczyć, aby się odbudował. Nie wiem ile wody musi w Wiśle upłynąć, ale nigdy jakością nie zbliży się do Lewego. 
Kolejne rozczarowanie to Bielik, człapał jak Yaya Toure w MC gdy był przed 40tką i nie szło na to patrzeć. Ponoć jest po kontuzji, no to jeśli Furman jest w gazie to czemu nie dał mu szansy Brzeczek od początku? Aby nie było jestem wielkim fanem Bielika, a do Furmana ma uraz, ale liczy się gra, a nie osobiste wycieczki:champagne-2010:
Plus meczu i to mega plus to Krychowiak, ale on plus Lewy i ktoś tam jeszcze jeśli będą w formie to na ME nie wystarczy. 
 
A o rezerwowym nr9 co możesz napisać?
Ja napiszę tylko, że odkąd wszedł to wszystko rypło. Choć i tak nic nie grało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 godzin temu, elvis napisał:

A o rezerwowym nr9 co możesz napisać?emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
Ja napiszę tylko, że odkąd wszedł to wszystko rypło. Choć i tak nic nie grało.

No sam meczu nie wygra, on żyje z podań, które zamienia na bramki?

A z niczego prawie cis zrobił... 

14 godzin temu, cygan786 napisał:

Ważne że wynik po naszej stronie. Dla mnie mogą się nawet przywracać o trawę jak wygrywają.

Grali naprawdę z ogórkami, na MŚ było widać nasze miejsce w szeregu. Mogą przegrywać, byle walczyli, byle zostawili serducho na boisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...