Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@elvis jak tam Lewy, przeszkadzał dzisiaj w ataku?
Dzisiaj faktycznie trochę chodził, a nie ja zwykle stał i czekał jak przysłowiowy ochłapiarz.
Generalnie mecz jak każdy, czyli bardzo kiepski choć trzymający w napięciu do końca.
Gdyby nie ilość i jakoś bramek oraz fakt że udało nam się wygrać to bym żałował że nie oglądałem w tym czasie "M jak Miłość" i "Poszukiwaczy Historii".
Szkoda mi trochę Krychy i Ziela no i oczywiście Glika.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Warto było odpuścić dzisiaj rybki. 12 drużyn, dwie grupy. Mati kapitanem. Między innymi bramka od poprzeczki i w półfinale podcinki. 1 miejsce, jest ok?

IMG_20191215_114830.jpg

IMG_20191215_114835.jpg

IMG_20191215_110028.jpg

IMG_20191215_081258.jpg

IMG_20191215_081254.jpg

IMG_20191215_110006.jpg

IMG_20191215_114619.jpg

IMG_20191215_114808.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Warto było odpuścić dzisiaj rybki. 12 drużyn, dwie grupy. Mati kapitanem. Między innymi bramka od poprzeczki i w półfinale podcinki. 1 miejsce, jest ok?

Gratki dla drużyny. Ale się jeszcze najeździsz na te turnieje, wiem po sobie ;)

Kiedyś myślałem, że coś wiem o piłce. Ale dopiero mecze takich chłopaków uświadomiły mi, na czym polega piękni gry w nogę. Jak mój młody z ekipą weszli do wojewódzkiej, strzelając gola w doliczonym czasie, to euforia była jak na meczu Polska - Niemcy.

Te chwile... :beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...