Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zatroskany i to bardzo jestem tym co się dzieje w Barcelonie. Nieudolność rządzących spowoduje taka spuściznę po erze Messiego, że istnieje duże prawdopodobienstwo, iż staniemty się średniej klasy klubem. Mając top graczy, przychodzą menadżerowie bez nazwisk, w sumie jak obecny Prezydent. Nie wierzę w to, że Pep by nie wrócił gdyby ktoś inny stał na czele Blaugrany. Marzy mi się Jurgen jako trener, wtedy magia Barcy mogłaby trwać o wiele lat dłużej. 

W Lechu podziwam pracę z młodzieżą. Stop. 

Nie ma o czym więcej pisać... 

Te dzieci naprawdę z meczu na mecz dojrzewają, problem w tym, że ponoć podczas pandemi poszedł news, że nie mieliśmy na prąd... 

Zatem Jóźwiak, Kamiński, Gumny, Marchwinski, Puchacz i Moder zaraz znikną i przepadną lub nie gdzieś w Europie. 

I po raz nty będziemy budować od nowa, a Gyt.. Na pewno nie zostanie, czyli kolejne ogniwo odpadnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

W necie ćwierkaja, że kibole Lechii zdewastowali nam Lokomotywę. 

Kolejorz czas to wyjaśnić na boisku???

IMG_20200708_185544.jpg

IMG_20200708_185551.jpg

IMG_20200708_185604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Ej "Radomiaki" co tam się wydarzyło na zapleczu ekstraklasy. W piątek Warta Poznań z Wami walczy o eksteaklase???

Nie wiem, na ile "zieloni" są gotowi na podbuj eksteaklapy, ale oprócz Kolejorzowi, Warcie delikatnie zawsze też kibicowałem. 

Pamiętam czasy jak w najwyższej klasie rozgrywek były trzy drużyny z Poznania z Olimpią Poznań dodatkowo, chyba tam nawet młody Brzęczek grał kiedyś... 

Na studia chodziłem i siedzieliśmy obok siebie przeważnie na wykładach, z graczem głównie Warty i też Lecha, Tomkiem Magdziarzem, dzisiaj głównym udziałowcem i liderem grupy manadżerskiej Fabryka Futbolu, która to m. In. Skutecznie transferuje po Europie Piątka. 

Pamiętam też jak Warta poszła w niepowołane ręce i byłego właściciela już na szczęście i jednego z największych "buraków" czyli grupę developerska "Xyz"... 

Także Panowie z okolic Radomia interesujący się szmacianką, ten jeden dzień będziemy po przeciwnych biegunach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, Sołtys stan napisał:

Warta nie ma szans w obecnej formie z Radomiakiem. 

Bardziej mi pasuje, że może nie chcieć awansować, bo.... 

Niż nie da rady awansować przez formę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Super, jeszcze gdyby tak na Bułgarskiej były mecze, to nie wiem, czy bym nie chodził częściej niż na Kolejorza, bo na Rutkowskiego i Klimczaka nie mam siły... 

FB_IMG_1596218655508.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...