Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jaki on król, :221_see_no_evil:??

"Legia bierze 40-letniego, grubego alkoholika, nie grające w piłkę od 5 lat, na pierwszego bramkarza.". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki on król, :221_see_no_evil:

"Legia bierze 40-letniego, grubego alkoholika, nie grające w piłkę od 5 lat, na pierwszego bramkarza.". 

 

Musiałeś być ostatnie 5 lat mocno zajęty zbijaniem wagi, że w takie bzdury wierzysz a jeśli nawet to i tak będzie lepszy od tego Waszego Van Der Burgera

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, mav3rick napisał:

Musiałeś być ostatnie 5 lat mocno zajęty zbijaniem wagi, że w takie bzdury wierzysz emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png a jeśli nawet to i tak będzie lepszy od tego Waszego Van Der Burgera emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

 

Kebab jest słaby to fakt, Boruca nie da się nie lubić, marketingowo strzał w 10tke, ale on faktycznie od 5 lat jest tylko rezerwowym lub gra jakieś ogony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mav3rick napisał:

Musiałeś być ostatnie 5 lat mocno zajęty zbijaniem wagi, że w takie bzdury wierzysz emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png a jeśli nawet to i tak będzie lepszy od tego Waszego Van Der Burgera emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

 

Bliżej mi do postu @Grendziu, choć może z tym alcArthur'em przesadził.;)

Dla mnie ten transfer to zagrywka pod publikę, a nie realne wzmocnienie. Ale to tylko moja opinia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja, Jarząbek. Trener drugiej klasy...

W kwestii Warty. Widziałem w grze trampkarzy i juniorów w reprze wielkopolski. Mieli 5 trenerów, a 2 od bramkarzy... na 2 bramkarzy  Kurde, to jest przyszłość. Jak te chłopaki grali... Taki sam poziom (wiekowo) widziałem w reprze Zagłębia Lubin, tej z akademii. Inna liga...

Dlatego cieszę się, że weszła Warta, bo ma stado jeszcze małych dzików, które za 3 lata zaczną zamiatać. Nie tylko w kraju.:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boruc stał się ofiarą polityki w swoim klubie. Trzeba było wypromować młodego Anglika. Ale Boruc w chwili kiedy stawał do bramki zawsze był pewnym punktem. Przez te ostatnie 5 lat uzbierał 79 występów, więc też nie tak mało, będąc ostatnie 3 lata zmiennikiem. To nie jest gość od puszczania baboli, wierzę że na Legii pokaże jeszcze swoją klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mav3rick Jasne, masz rację. Tylko piszesz o klubie, no właśnie... O klubie. Którego nazwy większość by nie kojarzyła, gdyby nie Artur.

Bądźmy szczerzy - ten facet nigdy nie wyszedł poza przaśne, europejskie opłotki, bo legendy o potędze CG są mało przekonywujące, sądząc po ich wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=165]mav3rick[/mention] Jasne, masz rację. Tylko piszesz o klubie, no właśnie... O klubie. Którego nazwy większość by nie kojarzyła, gdyby nie Artur. Bądźmy szczerzy - ten facet nigdy nie wyszedł poza przaśne, europejskie opłotki, bo legendy o potędze CG są mało przekonywujące, sądząc po ich wynikach.

 

 

Fakt nie grał w topowych klubach, ale gdzie grał wstydzić się nie musiał. Na przestrzeni lat dla mnie to nr 1 z polskich bramkarzy. Nawet bardziej go cenię niż Dudka. W kadrze nie raz ratował Nam tyłek, a mecz z Niemcami to najlepszy przykład. I nadmienię, że oceniam go nie jako kibic Legii.  

Grosicki jak już trochę pokopie w PL, czekam też aż wróci do Szczecina, od lat o tym powtarza, że karierę w Dumie Pomorza skończy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
54 minuty temu, mav3rick napisał:

Fakt nie grał w topowych klubach, ale gdzie grał wstydzić się nie musiał. Na przestrzeni lat dla mnie to nr 1 z polskich bramkarzy. Nawet bardziej go cenię niż Dudka. W kadrze nie raz ratował Nam tyłek, a mecz z Niemcami to najlepszy przykład. I nadmienię, że oceniam go nie jako kibic Legii.  

Grosicki jak już trochę pokopie w PL, czekam też aż wróci do Szczecina, od lat o tym powtarza, że karierę w Dumie Pomorza skończy.

 

 

Piszesz o historii, a liczy się teraźniejszość, co mi po meczu z Niemcami. Było, minęło.

Wieku nie da się oszukać. Buffon grzecznie siedzi na ławie, gdy Szczęsny broni. 

Artur ma charakter, lubię go,  a że w L, to kibicować nie będę. 

Wiadomo, że Lewy do Lecha nie wróci, Araś też strzelał gole w wieku 40 lat dla Kolejorza, ale to nie był ten młody Araszkiewicz i grał tylko ogony. 

Mioduskim zagrał super marketingowo, czekam co będzie dalej, bo cała Warszawazawsze była za Leśnym (ja nie)  bardziej podobał mi się model Mioduskiego właśnie... Ale to nie moje rybki i nie moje akwarium. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...