Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

Kibice Legii jakieś tam powody do radości mają od czasu do czasu. Co dopiero mają powiedzieć fani Kolejorza ? :D 

Tyle, co fani Rybomanii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Ile razy nie zrobią zbliżenia na Brzęczka to mam dość i chce przełączyć na inny kanał. Wystarczy zrobić zamianę z U21 i Michniewicz z kadrą zrobiłby o wiele więcej. Jednak Rudy to taki typ, że nigdy nie przyzna się do błędu. U21 gra petarda, widać, że im się chciało, Brawo... 

Mecz jak mecz, bez historii. Do analizy, zbyt asekuracyjnie. Na totalny minus Szymański i Piątek, który ciągle obalał się o własne nogi. No i Zieliński, ehh co tam musi być za sieczka w głowie. 

In plus Bereszyński, choć mógł lepiej zachować się przy stracie bramki i mnimi plusik za pierwszą połowę Jóźwiak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator
Dnia 4.11.2017 o 21:24, Ruda napisał:

Jeśli się nie uda, to przez @Grendziu

My z @Mała zawsze, całym sercem ❤️

 

IMG_20171027_231518.jpg

Moje ulubione zdjęcie w tym watku???

Troche dziwne uczucie, gdy mój ulubiony trener w Polsce, który kiedyś śpiewał, że jego serce należy do Lecha obejmuje stery w Legii. 

Bardziej widziałem go jako trenera pierwszej reprezentacji niż beznadziejnego Brzęczka. 20200921_231821.jpg.bfb1e0e0a810c9ffadf34868d09e59c4.jpg

Autor : Kendzlog - TT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Lech "kosii" Apollon. Mimo, iż powinienem być za ległą, zawsze kibicowałem Lechowi, to moja ulubiona drużyna, co już tu kiedyś wspominałem. Lechowi kibicowałem od zawsze, a najbardziej w czasie, gdy grał tam Artjoms Rudņevs, to była ekipa :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...