Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
7 godzin temu, elvis napisał:

Jak wrażenia po wczorajszym meczu?

Brawo Linetty, Grosik fuksiarz ale On w reprezentacji to ma :). Dobrze Moder w pierwszej połowie i Walukiewicz. Brawo Drągowski. Szkoda, że nie było Puszki i Kamyka. 4-4-2 z dwiema dziewiątkami mija się z celem, tym bardziej że oboje nie będą grać w przyszłości w klubach, dwa nikt tak już prawie nie gra tym systemem.
Ogólnie na plus, czuć świeżą krew i to jest ważne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, elvis napisał:

Jak wrażenia po wczorajszym meczu?

Wynik zajebiaszczy, gra w pierwszej połowie bardzo dobra, wszystko mi się podobało do momentu wejścia Krychowiaka. Ten gość psuł co tylko mógł, popatrzyłem chwilę przyglądając się najbardziej jego grze i... kuźwa usnąłem. Po wejściu Krychy mecz mi się urwał, tak grał, że ...:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik zajebiaszczy, gra w pierwszej połowie bardzo dobra, wszystko mi się podobało do momentu wejścia Krychowiaka. Ten gość psuł co tylko mógł, popatrzyłem chwilę przyglądając się najbardziej jego grze i... kuźwa usnąłem. Po wejściu Krychy mecz mi się urwał, tak grał, że ...
Mam identyczne odczucia, ale podobał mi się Grosik i Moder.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ten Brzęczek to jednak dramat ???

Skład reprezentacji Polski: Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Sebastian Walukiewicz, Kamil Glik, Bartosz Bereszyński - Sebastian Szymański, Grzegorz Krychowiak, Jakub Moder, Mateusz Klich, Kamil Jóźwiak - Robert Lewandowski. 

Pierwszy raz o dawien dawna nie będę oglądać, nie chce tracić nerwów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Grendziu napisał:

Ten Brzęczek to jednak dramat ???

Skład reprezentacji Polski: Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Sebastian Walukiewicz, Kamil Glik, Bartosz Bereszyński - Sebastian Szymański, Grzegorz Krychowiak, Jakub Moder, Mateusz Klich, Kamil Jóźwiak - Robert Lewandowski. 

Pierwszy raz o dawien dawna nie będę oglądać, nie chce tracić nerwów. 

To jesteś dupa nie kibic. Trzeba wierzyć i trzymać kciuki. Trener trenerem, skład składem, jednak to reprezentacja narodowa i szacunek się jej należy, ja będę oglądał i trzymał kciuki :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, Grzes77 napisał:

To jesteś dupa nie kibic. Trzeba wierzyć i trzymać kciuki. Trener trenerem, skład składem, jednak to reprezentacja narodowa i szacunek się jej należy, ja będę oglądał i trzymał kciuki :champagne-2010:

Ogladam wszystkie mecze repry od stu tysięcy lat. 

Zawsze im kibicuję. 

Tym razem nie obejrzę, w sumie to z innych powodów. 

Aktualnie nie mam Tv i TVP - brak abonamentu, wypowiedziałem ?

Dwa, nie mogę jak we wtorek do kogoś podjechać, bo drinkowałem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...