Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czy ktoś jeszcze ogląda, ja szczerze bez kibiców totalnie nie czuję klimatu. Już od lat narzekałem, że mi się nudzi, że to nie to samo co kiedyś. Do tego Lech obrzydził mi futobol rezerwami tak z Benficą, że masakra.
Gram czasami w Fifę, ale nie po 3 lub 4 sezony jak kiedyś, ino kilka meczy, co się ze mną dzieję???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek bo to wszystko razem do dupy w tym roku. Lech mnie zawiódł i straciłem wiarę w polski footboll nie tylko w LE ale jak widzę jak młokos z Rakowa z całym szacunkiem jedzie z tą gównianą poznańską obroną i mija 5! zawodników jeszcze do tego Moja Barca nic nie gra. Plus brak kibiców i jakieś fetmenty jeszcze wypływają to już wolę popatrzeć na skoki....

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 w oczekiwaniu na pierwszą wygraną????20210104_000836.jpg.fab403c1c1dc389a3321474f2baf59df.jpg

A na poważnie, to ja się pytam gdzie som transfery w #lechpoznan

Nie wiedziałem, że nosisz tupecik i oglądasz mecze przez lornetkę.

Jak się będziesz słuchał, a nie brał jak "osioł" 1x2, to pewnie worek z wygranymi się niebawem rozsypie :champagne-2010:

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
33 minuty temu, Hotpoint napisał:

Z rcacji tego, że @Grendziu ostro gra w Fife to powinien spodziewać się powołania na jego miejsce?

No właśnie nie wiem po co mi Tangiri, bo nie będzie czasu na wędkarstwo, czekam na rozmowy i zaproszenie do stołu :)
Myślę, że wygrałbym i poukładał reprezentację lepiej jak Jurek :P

Fajny NEWS od poniedziałku, jeszcze tylko Laporta na Prezydenta Barcelony i jaram się ponownie piłką :)
Co do Lecha już odpuściłem, bo tam Kosmita Junior R "nigdy się nie podda".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...