Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka na zawsze w mojej głowie. Post dotyczył obecnej sytuacji w Lech Poznań. Co do buka, nie polecam, utopiłem się na głębokiej wodzie, praktycznie już prawie wcale nie gram
No mecz z Radomiakiem to porażka. Tym bardziej mi ich szkoda, że odpadli. Lech nie zasłużył na awans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArekH napisał:

Nie każdy ma talent jak Grzesiek. Podwórze idź odśnieżyć. ?

On też ma "talent", tylko jak większość ma również "pazerniactwo" we krwi i nie słuchanie, co się do Niego mówi. Jak się słuchał, to w krótkim czasie zarobił ładną sumkę, no ale @Grendziu to @Grendziu i musi po swojemu... 

Ja zawsze tłumaczę, że jeść trzeba małą łyżeczką, bo chochlą się można zachłysnąć. Darek styczeń miał porównywalny za mną, a ja w tym jestem od ponad dekady. Ja mu pokazałem "furtkę", a on chciał od razu włazić bramą, a tak się nie da.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Grzes77 napisał:

pazerniactwo

Tutaj kolego nie chodziło o pazerność, czytaj kasę, tylko o ryzyko i lekkomyślność, potem zagubienie totalne, chęć rewanżu, dużo błędów, stres, szybkie głupie ruchy i mega wtopa. Za szybko uwierzyłem w swoje umiejętności i popłynąłem za grubo. Na tą chwilę leci jeden kupon dziennie na piłkę i stop, odrzuciłem inne dyscypliny niż piłka, bo na siłę ich nie mam zamiaru się uczyć. Pogubiłem się, ochłonołem, gram na "lekko", pożyjemy, zobaczymy. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak mnie wq... Lech Poznań z Wronek (tylko i wyłącznie ta część wroniecka), że kupiłem sobie takie oto coś, przy okazji wspierając AMP Futbol ???

IMG_20210217_155955.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie wq... Lech Poznań z Wronek (tylko i wyłącznie ta część wroniecka), że kupiłem sobie takie oto coś, przy okazji wspierając AMP Futbol
IMG_20210217_155955.jpg.915cd3499cbc1fa2eae86448be970ede.jpg
Jeden z moich ulubionych klubów przedwojennych

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Splot napisał:

Jeden z moich ulubionych klubów przedwojennych emoji123.pngemoji122.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

A co grałeś w nim przed wojną? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Tak na Z3 emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nie zaczaiłem ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...