Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Splot napisał:

W tym meczu to chodzi o to aby strzelić gola?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nam nie. Może przeciwnikom?

Nasi wyglądają jak gość po dobrym litrze, który myśli tylko o tym, jak tu się przy żonie nie wyp... w przedpokoju.

Sorki za słowa, ale tu słów brakuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Było ok. Pierwsza połowa też, bo dość dobrze pracowaliśmy bez piłki, szkoda że Helik dał się nabrać na wymuszenie Sterlinga, ale taka jest piłka, czasami trzeba być cwanym, im też nie szło. Po 1 połowie odpaliłbym Modera, był beznadziejny, a w drugiej połowie z gry bramka i niebo lepiej. 

Brawo dla Sousy, że się nie boi, że w reprezentacji nie ma świętych krów. 

Z tej mąki będzie chleb, dobra zmiana za Brzęczka, wszedł trener bez kompleksów, układzików, z jajami i jakąś tam koncepcją. Mnie po tych trzech meczach przekonał, powtórzę, mamy słabych zawodników z wyjątkami, ale jeśli zbudujemy u każdego taka mentalność jaką złapał Zieliński, to sporo na ambicji możemy zwojować. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę Darku nie wiem skąd u Ciebie ten optymizm ... Jak dla mnie te 3 mecze były na słabym poziomie ciężko szukać pozytywów .... Oglądam mecze Zielińskiego czy Milika w klubach i grają o klasę lepiej .... Ja osobiście strasznie się po raz kolejny zawiodłem na Piotrku bo to Wielki Talent ... Zawodnicy Juve , Napoli , Bayernu , OM do tego średnie kluby z Premiership , Serie A , Bundesligi itp .... Myślę , że takiej kadry nie miał Leo , Franz , Boniek czy Nawałka ... Nie jestem Polaczkiem Cebulaczkiem co tylko narzeka , ale MS nam odlatuja  ... Niby Anglia to zawsze Anglia , ale niczego nadzwyczajnego nie pokazali przede wszystkim jeden piłkarz wkręcał naszych w murawę Sterling nasi chyba do dziś korki wyciągaja z murawy ... Nie chcę skreślać Sousy czas pokaże ... Fajnie , że świat piłkarsko się trochę wyrównał widać to po wynikach przykładem Macedonia :) ...

Edytowane przez KaZuYa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to brexity zagrały bardzo słabo. Co nie najlepiej świadczy o nas. Sądzę, że w kolejnym rozdaniu okaże się, czy Sousa to dobry selekcjoner, bo przez neta to pasjansa można układać. Zobaczymy.

Przeżyłem "klątwę Bońka", to przeżyję też ewentualny brak awansu. Szkoda tylko fajnego pokolenia grajków, choć czuję, że będzie lepsze ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, KaZuYa napisał:

. Zawodnicy Juve , Napoli , Bayernu , OM do tego średnie kluby z Premiership , Serie A , Bundesligi itp ....

Po jednym zawodniku, jak wypada lub jest pod formą to nie ma za bardzo kogo z Juve bis zastąpić. Ile zawodników i gdzie gra z kadry UK czy Italli? Oni mogą wystawić 5 drużyn jednocześnie i nie będzie za bardzo widać różnicy.
Za dużo wymagamy i właśnie myśląc, że mając Roberta i z 2/3 top to rozpiętrolimy wszystkich w pył, no tak nie da się. Zjebałka miał ten sam materiał w zasadzie, a drużyna grała słabiej. Była beznadziejna, zamykam oczy i pamiętam jak dziś, a wszyscy hurra, bo był wynik. 
Zieliński mega plus za te trzy mecze, w końcu się obudził, 92minuta a on przejmuję piłkę w polu karnym z Węgrami i dusi, Piotrek wszedł u nas na top, a że reszta oprócz Krychy I Józia oraz Lewego w ofensywie była słabsza, no cóż....
Sousa jest odważny i potrafi z nich wyciągnąć max i to jest ten max właśnie, nikt więcej wg mnie z nich nie wyciągnie tym bardziej Brzęczek, czy Nawałka, który boi się własnego cienia i każe objeżdżać autobusem kilka  wkoło jak coś sobie w głowie wyobrazi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

Po jednym zawodniku, jak wypada lub jest pod formą to nie ma za bardzo kogo z Juve bis zastąpić. Ile zawodników i gdzie gra z kadru UK czy Italli? Oni mogą wystawić 5 drużyn jednocześnie i nie będzie za bardzo widać.
Za dużo wymagamy i właśnie myśląc, że mając Roberta i z 2/3 top to ropiętrolimy wszystkich w pył, no tak nie da się. Zjebałka miał ten sam materiał w zasadzie, a drużyna grała słabiej. Była beznadziejna, zamykam oczy i pamiętam jak dziś, a wszyscy hurra 
Zieliński mega plus za te trzy mecze, w końcu się obudził, 92minuta a on przejmuję piłkę w polu karnym z Węgrami i dusi, Piotrek wszedł u nas na top, a że reszta oprócz Krychy I Józia oraz Lewego w ofensywie była słabsza, no cóż....
Sousa jest odważny i potrafi z nich wyciągnąć max i to jest ten max właśnie, nikt więcej wg mnie z nich nie wyciągnie tym bardziej Brzęczek, czy Nawałka, który boi się własnego cienia i każe objeżdżać autobusem kilka kółek wkoło jak coś sobie w głowie wyobrazi.

Ale Ty masz ciśnienie na Adasia. Gdyby nie Lech, pewnie inaczej byś go oceniał. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, Linek727 napisał:

Ale Ty masz ciśnienie na Adasia. Gdyby nie Lech, pewnie inaczej byś go oceniał. ?

Uwierz mi, od zawsze go nie lubiłem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W weekend dwa klasyki, które zawsze wywoływały u mnie ciary.

Barca bez zmian kadrowych zimą, ale już z super Prezydentem, walcząca chociaż o mistrzostwo Hiszpanii. FB_IMG_1617948195071.jpg.07c7b7b16c8a6e5bc5552e40ee093d9e.jpg

A z drugiej strony Lech, z największymi przegrywami w zarządzie w historii tego klubu ???

20210409_072502.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...