Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się powołania podobają, super, że nie powołał Grosickiego
Dokładnie. Lubię Grosika, szanuję jego grę dla kadry, ale obecnie nie zasługiwał by jechać na Euro. Jest sam sobie winien nie zmieniając w zimie klubu. Teraz może na spokojnie reklamować wodę mineralną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Fajne święto Piłki Nożnej w Polsce. Bońka można ganić za wiele, szczególnie za to, że nie udało mu się zmienić wizerunku ekstraklasy i podnieść jakościowo wyżej, od której cwanie umywa ręce, czym mnie totalnie wkurza. Ale za Finał w Gdańsku, czapki z głów, byle więcej takich imprez???

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam dziwne przeczucie, że osiągniemy sukces, a nawet jeśli nie, to chyba nie będę narzekał. 

Wszystko jest jakieś takie normalne, wieje i optymizmem i profesjonalizmem.  Gramy futbol na tak i zarazem umiemy klepać ofensywny futbol połączny z pressingiem.

A jeśli ktoś dobrze śledzi wątek to i na Żurawia nie narzekałem, dopóki Junior nie rozgrabił mu 11tki ścigając w zamian szrot. 

Nie pamiętam kiedy tak ostatnio było, bo do każdego z selekcjonerów zawsze miałem jakieś anse, czy to był Engel, Boniek, Nawałka, Janas, Smuda czy inny gremlin ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, cygan786 napisał:

I kupon pojdzie się j.....

Nie, nie, nie, .... nie pójdzie.

Wziąłem, że będzie ponad 3,5 bramki, co prawda liczyłem na wynik 3:1, jednak 2:2 też mi się wlicza, więc nie jest źle, bo przygarnąłem za sam ten mecz 1200zł na czyściocha ?:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...