Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Za dużo bramek tracimy, dzisiaj nie było pressingu. Jeśli jeszcze raz zobaczę Frankowskiego na skrzydle, to chyba odszczekam i zatęsknię za Grosickim. 

Myślę, że to nie był znowu optymalny skład, no i jak przeszliśmy na 4-3-3 to to lepiej wyglądało, mimo wszystko. 

Zabrakło dzisiaj Klicha, a i swoje minuty lepiej jak Moder wykorzystał Linetty. Wątpię aby Dawidowicz grał od początku na Euro, jest elektryczny, a pewnie i w drugą stronę Jóźwiak powinien grać od początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, .... nie pójdzie.
Wziąłem, że będzie ponad 3,5 bramki, co prawda liczyłem na wynik 3:1, jednak 2:2 też mi się wlicza, więc nie jest źle, bo przygarnąłem za sam ten mecz 1200zł na czyściocha :champagne-2010:
A ja umoczyłem, może następnym razem pójdzie lepiej.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja tam wciąż wierzę, że przy Sousie coś się uda, ale też mam świadomość, że po prostu jesteśmy słabi, bo jak w Hiszpanii wyleci ze składu taki Busquets to na jego miejsce jest 10 nie gorszych zawodników, a my dublerów mamy tylko w bramce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Skład optymalny, brawo, że zagra Linetty, trochę obawiam się Beresia jako stopera. 

Mam stres, bo kibicuje temu projektowi, widzę, że jest o niebo lepiej niż u Nawałki, bo tam była obrona Częstochowy, jednak, do tej pory, przy ogromnym ryzyku były też błędy, co przy takim ustawieniu zdarzać się będzie. Najważniejsze aby strzelić zawsze jedna więcej z bramek ???

20210614_165634.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wiem co gorsze, komentarz Węgrzyna na poziomie Hajty, czy gra reprezentacji... ???? 

Nadal wierzę, że wygramy???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...