Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przeczytałem kilka artykułów i mamy ponad 30mln fachowców z dziedziny piłki nożnej. Większość ze specjalizacją "po meczu" ... Aż się chcece ???????????????????????????? 

Wystarczyłoby, że Krycha nie dostałby czerwnej kartki, to wynik pewnie byłby odwrotny i Ci wszyscy co krytykują "po meczu" pieliby z zachwytu... 

Jesteśmy w mega trudnej sytuacji, mamy skład jaki mamy, nastawienie mentalne pewnie niskie, a zamiast teraz pomóc i wesprzeć aby ich odbudować to biadolimy "czzzy po czzzy". 

Mnie się mecz podobał, był też pech w sytuacji gdy Szczęsny strzelił samobója plecami, potem ta feralna kartka... Życie, walczyć trzeba dalej, bo dopóki piłka w grze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeałem kilka artykułów i mamy ponad 30mln fachowców z dziedziny piłki nożnej. Większość ze specjalizacją "po meczu" ... Aż się chcece  
Wystarczyłoby, że Krycha nie dostałby czerwnej kartki, to wynik pewnie byłby odwrotny i Ci wszyscy co krytykują "po meczu" pieliby z zachwytu... 
Jesteśmy w mega trudnej sytuacji, mamy skład jaki mamy, nastawienie mentalne pewnie niskie, a zamiast teraz pomóc i wesprzeć aby ich odbudować to biadolimy "czzzy po czzzy". 
Mnie się mecz podobał, był też pech w sytuacji gdy Szczęsny strzelił samobuja plecami, potem ta feralna kartka... Życie, walczyć trzeba dalej, bo dopóki piłka w grze...
Darek to nie była feralna kartka, tylko trener dał ciała. Było widać po pierwszej kartce, że Krycha nadal się spóźnia i bardziej trafia w nogi niż samą piłkę. Trzeba było go zdjąć. Ta druga połowa zaczynała się fajnie układać do tego momentu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, mav3rick napisał:
36 minut temu, Grendziu napisał:
Przeałem kilka artykułów i mamy ponad 30mln fachowców z dziedziny piłki nożnej. Większość ze specjalizacją "po meczu" ... Aż się chcece emoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.pngemoji2961.png 
Wystarczyłoby, że Krycha nie dostałby czerwnej kartki, to wynik pewnie byłby odwrotny i Ci wszyscy co krytykują "po meczu" pieliby z zachwytu... 
Jesteśmy w mega trudnej sytuacji, mamy skład jaki mamy, nastawienie mentalne pewnie niskie, a zamiast teraz pomóc i wesprzeć aby ich odbudować to biadolimy "czzzy po czzzy". 
Mnie się mecz podobał, był też pech w sytuacji gdy Szczęsny strzelił samobuja plecami, potem ta feralna kartka... Życie, walczyć trzeba dalej, bo dopóki piłka w grze...

Darek to nie była feralna kartka, tylko trener dał ciała. Było widać po pierwszej kartce, że Krycha nadal się spóźnia i bardziej trafia w nogi niż samą piłkę. Trzeba było go zdjąć. Ta druga połowa zaczynała się fajnie układać do tego momentu.

Trzeba, ale raczej bym też  Go nie zdjął i ryzykowałbym do strzelenia 2 bramki przez naszych. Tym bardziej, że w  46minucie był remis i do czasu czerwnej kartki graliśmy zajebiscie w drugiej połowie. Po meczu można wiele poprawić. Dlaczego nie grał Kędziora i czy by został ograny jak Bereś, czy Fabiański wpuściłby klopsa po krótkim rogu, czy Moder dałby radę za Kryche itd itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pamiętam jak dziś, jak Smuda dostał oklep 6:0 od Hiszpanii. Jesteśmy gdzieś o jedną dekadę później. Nic się nie zmieniło, nadal jesteśmy w tym samym miejscu, za to oczekiwania i krytyka w Polsce jest ultra zajebista. Wszyscy są najmądrzejsi po meczu, wiedzą co było źle. "Piłkarze, zawodnicy, trener, taki, sraki, owaki..." A czy za Brzęczeka z Holanfią czy Włochami było lepiej? Oglądając mecze z czołówką Europy chciało się ???

Umiejętności piłkarzy po wpierdolu od Xaviego i spółki za bardzo się u nas nie zmieniły. Mamy Top snajpera i kilka osób, która próbuje grać do przodu. To zmienił Sousa, niczym swego czasu Żuraw w Lechu przez 5 minut, zanim Rutek ograbił mu skład ??? Gramy futbol na tak, jesteśmy na papierze słabsi od grajków z półwyspu Iberyjskiego, za mojego życia, zawsze jesteśmy słabsi, ale wymagnia jako kibce, dziennikarze, eksperci mamy z KOSMOSU. UWIELBIAMY KRYTYKOWAĆ!!! 
Wybieram i wspieram pomysł Portugalczyka, grę do przodu ( w sumie nie pamiętam tak grającej reprezentacji)... Raczej przegramy, ale powalczymy, a nie schowamy głowę w piasek. Weźmy choć raz przykład z innych kibiców, np. z Węgrów i po meczu, czy całym Euro podziękujmy chłopakom, którzy na boisku zostawili serducho???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę myślałem że mogą to nawet wygrać, ale bardziej martwiłem się tym by nie stracili głupiej bramki w ostatniej minucie.
Po raz pierwszy od bardzo dawna nie żałuję że oglądałem mecz naszej reprezentacji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mecz jak wszystkie za Sousy, serducho ok, z jakąś koncepcją, a że wynik jest ok, to nikt nie będzie krytykować. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze naszej reprezentacji są banalnie proste do obstawiania. W pierwszym wziąłem powyżej 2,5 bramek, bo wiedziałem, że będą chcieli się pokazać (co im się udało w inny sposób), w drugim meczu "o wszystko" wiedziałem, że będą musieli walczyć i nie będą nadążali za Hiszpanami, to się kartki posypią (jednak moim zdaniem wczoraj to Hiszpanie za nami więcej nie nadążali), kurs na +4,5 kartki kosmiczny, miałem postawić więcej, jednak nie łamię swoich zasad. Na kolejny mecz naszej reprezentacji też mam typ, tym razem będą chcieli mniej kartek wyłapać, przez co wezmę na rzuty rożne, lub poniżej 2,5 goli. Hiszpanie moim zdaniem za daleko nie dojdą w tych mistrzostwach. 

Wczorajszy mecz Portugalia vs Niemcy był chyba najciekawszym na tych mistrzostwach, chętnie się go oglądało :champagne-2010:

Screenshot_20210620-082317_STS.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...