Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam jedno - niech nawet przegrają ze Szwecją, ale niech grają w piłkę, a nie w chodzonego :D Wczoraj było na co popatrzeć, choć serce drżało jak Hiszpanie byli pod naszą bramką, a i nieSzczęsny zmył plamę z meczu ze Słowacją (tak myślę ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam jedno - niech nawet przegrają ze Szwecją, ale niech grają w piłkę, a nie w chodzonego Wczoraj było na co popatrzeć, choć serce drżało jak Hiszpanie byli pod naszą bramką, a i nieSzczęsny zmył plamę z meczu ze Słowacją (tak myślę
A gdzie On dał plamę w meczu ze Słowacją? Kurde naprawdę nie potrafię zrozumieć tej krytyki wobec Wojtka za mecz ze Słowakami. Swojaka trafił, bo Glik zmienił tor lotu piłki i później to już czysty przypadek. Moim zdaniem dobrze trzymał krótki słupek, nie mógł bardziej iść ku niemu bo wtedy piłka by poszła wzdłuż i by było, że przepuścił. Druga bramka, to tym bardziej będę go bronił, bo 5-6 chłopa w polu karnym nie wiedziało, że trzeba Słowaka pilnować... Mocny i czysty strzał, więc będąc zasłoniętym za dużo zrobić nie mógł... Nie jestem fanem Szczęsnego, ale jakaś moda nastała by Wojtka tłuc za każdą straconą bramkę. Fabiański z Rosją gorzej się zachował dając sobie nabić piłkę między nogami i jakoś hordy hejterów się na niego nie rzuciły. Fabiański ma naprawdę dobry sezon za sobą w PL tego mu nie można zarzucić, ale i Wojtek w Juve naprawdę kapitalne mecze grał i wiele punktów uratował zespołowi. O klasie Szczęsnego świadczy też fakt, że Allegri wrócił na ławkę Juve i zdecydowanie powiedział, że chce Wojtka w bramce, a nie "złotówę" Donnarumme z Milanu.

Taka moja mała opinia na temat Wojtka ;) on fajny chłopak, tylko czasami gdzieś mu któreś przewody nie łączą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mav3rick napisał:

A gdzie On dał plamę w meczu ze Słowacją? Kurde naprawdę nie potrafię zrozumieć tej krytyki wobec Wojtka za mecz ze Słowakami. Swojaka trafił, bo Glik zmienił tor lotu piłki i później to już czysty przypadek. Moim zdaniem dobrze trzymał krótki słupek, nie mógł bardziej iść ku niemu bo wtedy piłka by poszła wzdłuż i by było, że przepuścił. Druga bramka, to tym bardziej będę go bronił, bo 5-6 chłopa w polu karnym nie wiedziało, że trzeba Słowaka pilnować... Mocny i czysty strzał, więc będąc zasłoniętym za dużo zrobić nie mógł... Nie jestem fanem Szczęsnego, ale jakaś moda nastała by Wojtka tłuc za każdą straconą bramkę. Fabiański z Rosją gorzej się zachował dając sobie nabić piłkę między nogami i jakoś hordy hejterów się na niego nie rzuciły. Fabiański ma naprawdę dobry sezon za sobą w PL tego mu nie można zarzucić, ale i Wojtek w Juve naprawdę kapitalne mecze grał i wiele punktów uratował zespołowi. O klasie Szczęsnego świadczy też fakt, że Allegri wrócił na ławkę Juve i zdecydowanie powiedział, że chce Wojtka w bramce, a nie "złotówę" Donnarumme z Milanu.

Taka moja mała opinia na temat Wojtka ;) on fajny chłopak, tylko czasami gdzieś mu któreś przewody nie łączą emoji16.png

Choć nie jestem bramkarzem ani tym bardziej trenerem bramkarzy, to jednak pilnowałbym bardziej słupka :P  To jedynie moja koncepcja i nie wiem czy słuszna, bo nie jestem od koncepcji ;) :P

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Za tamtą akcje ponosi winę prawa strona, bodajże Beres i Jóźwiak, Mak nie miał prawa wejść 

 Szczęsny miał pecha, nie jego wina, za to wczoraj miał trochę szczęścia gdy obronił twarzą czy okolicą buzi.  Życie, jak się starasz to wychodzi prędzej czy później. Tak naprawdę Hiszpania była wczoraj do pyknięcia, ale szczerze, to remis jest sprawiedliwy. Mamy dobrą pozycje wyjściową, cokolwiek się nie stanie i jeśli wygramy ze Szwecją to awansujemy, emocje trwają i oto chodzilo??? 

Wczoraj wypowiedź w punkt, dziennikarzy i kibiców interesuje tylko i wyłącznie wynik, bardzo mało osób patrzy na aspekty taktyczne. Idziemy w dobrym kierunku, oby szczęście było po naszej stronie, a zajdziemy daleko???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od dawna zgodzę się z Darkiem ;) wczoraj jak najbardziej byli do pyknięcia ;)

Ogólnie niezły mecz do obejrzenia ;)

Mój starszy syn tak się wkręcił, że ogląda ze mną wszystkie ;) dziś robimy PIP i jednocześnie oglądamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Ostap napisał:

Pierwszy raz od dawna zgodzę się z Darkiem ;) wczoraj jak najbardziej byli do pyknięcia ;)

Ogólnie niezły mecz do obejrzenia ;)

Mój starszy syn tak się wkręcił, że ogląda ze mną wszystkie ;) dziś robimy PIP i jednocześnie oglądamy ;)

Masz fajnie, bo mojego ostatnio nawet reprezentacja przestała interesować jako mecz (wczoraj był wyjątek), od dzieciaka zbiera i układa karty, teraz wszedł w to online, wie o zawodnikach wszystko,  spędza na tym godziny, aby układać składy, drużyny etc. Jednak mecze nie chce oglądać, co innego grać w kolejną edycję Fify, ważne aby to była niestety "sieć"... 

Jedyny plus że chce trenować w klubie i indywidualnie, a ja się wq... że nie mam czasu aby z nim ten czas spędzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój "młody" w piątek grał w jakimś turnieju na orliku i zajęli 4 miejsce. Wrócił przed północą, bo tak to długo trwało.
Ograli kilka lepszych drużyn, ale w półfinale trafili na jakąś drużynę "pro" z pod Warszawy która jeździ po takich turniejach i wygrywa.
Teraz też gdzieś poleciał grać w gałę.
A ja siedzę od ponad 32 godzin w domu i nie chce mi się nigdzie wyjść. Taki skwar, że...
Muszę jednak za chwilę się ruszyć nad nasz zalew, bo koledzy zorganizowali akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem uchwały utrzymującej strefę ciszy na zb. Jagodno. Chcą nam tam wprowadzić skutery i motorówki, a to niedopuszczalne.
W okolicy jest zalew 500 ha i tam niech sobie pływają, a ta woda niech zostanie w spokoju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...