Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
16 godzin temu, cygan786 napisał:

Chciałbym w środę zobaczyć nasza reprezentacje grającą jak Duńczycy. Pokonali Rosjan po mistrzowsku. Piękny mecz.

Pytanie czy jakościowo mamy tak dobrych piłkarzy jak Dania, czy Szwecja? Na szczęście miliony na papierze nie grają, co do motywacji to się nie boję, bardziej o jakiś klops typu samobój czy czerwoną kartkę. 

Wszystkie mecze gramy na styku, będzie i szczęście i zaangażowanie to wygramy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że mamy, a fizycznie czym nasi różnią się od Duńczyków? Maja obie nogi, ręce i głowę na karku. Potrafili zmobilizować się na mecz z Hiszpanią? Potrafili. To nie ma przeciwskazań by odeprzeć "potop". Duza rolę musi odegrać kapitan. Mobilizowac, zmuszać kolegow do większego presingu, a nie spacerować po boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, cygan786 napisał:

Pewnie że mamy, a fizycznie czym nasi różnią się od Duńczyków? Maja obie nogi, ręce i głowę na karku. Potrafili zmobilizować się na mecz z Hiszpanią? Potrafili. To nie ma przeciwskazań by odeprzeć "potop". Duza rolę musi odegrać kapitan. Mobilizowac, zmuszać kolegow do większego presingu, a nie spacerować po boisku.

Hiszpanie są w rozsypce, jak Holandia niedawno. Uważam, że jakościowo poza wyjątkami, mamy przeciętnych piłkarzy w porównaniu do innych krajów co wyszli z grupy na Euro. Ale Grecy kiedyś byli na PAPIERZE słabi, a Euro wygrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to nie ta Hiszpania co za Xaviego, Xabiego I Iniesty ale za 2 lata będą mocni. Piękny mecz meczycho Rosji i Dani. Właśnie oglądam Chorwacja - Szkocja też dobrze piękna gra techniczna Chorwatów i ta bramka Modricia prawie jak Ja dzisiaj na hali.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem że gra ta łajza Krychowiak, to byłem bardziej niż pewny przegranej.
Choćby strzelił i hatricka na miarę awansu to zdania o nim bym nie zmienił.
Nie rozumiem systemu w jakim grają nasi obrońcy.
Zawsze mi się wydawało że podwaja się krycie, a nie odwrotnie. U nas jest jeden obrońca na dwóch napastników.
Mogłem oglądać Hiszpanię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu napisać. Wyszło jak zawsze.

Złudzenia jak zawsze, nadzieja jak zawsze.

Na koniec pozostaje smutek. Szkoda. Nie zagraliśmy maksimum tego co można było zrobić.

A, że mogło być lepiej pokazały mecze z Hiszpanią i Szwecją. Tylko serca, zęba trzeba pokazać w każdym meczu. Tracimy bramki tragicznie łatwo i zdobywanie ich później nie jest łatwą sprawą.

Lewandowski musi mieć z przodu wsparcie, koniecznie.

Zadaniem niezbędnym jest zbudowanie formacji obronnej. Zgranej, sprawnej i szczelnej.

Bez tego nie ma co marzyć choć o drobnych sukcesach.

 

Eliminacje MŚ w moim odczuciu niestety najprawdopodobniej przegramy, chyba że przyfarci się w barażach, bo na 1 miejsce w grupie nie ma szans.

Chyba trzeba budować drużynę na kolejne turnieje. Czy z tym trenerem?

Nie wiem czy kolejny będzie lepszy, ten miał jednak mało czasu. Może i dać mu tego czasu więcej.

Nie wiem, nie znam się. Tylko sercu szkoda kolejnych przegranych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...