Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 15.05.2016 o 17:43, mav3rick napisał:

Ale nierealne emoji14.png

Walnąłem drzemkę - tak mnie to kręci :P i takie emocje we mnie wyzwala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u Was już po sezonie xD ciekawe jak będzie nowy sezon i nie będziecie mogli zrzucić słabej formy na puchary xD a na poważnie to strata jest dla Naszej piłki, co taki Piast pogra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 15.05.2016 o 19:15, mav3rick napisał:

No u Was już po sezonie xD ciekawe jak będzie nowy sezon i nie będziecie mogli zrzucić słabej formy na puchary xD a na poważnie to strata jest dla Naszej piłki, co taki Piast pogra?

Ano nico pewnie pogra...

Co do Lecha napisałem już wcześniej, stał mi się totalnie obojętny, a pomyśleć, że pracę mgr. pisałem o nim :P

Gdy klub przejęły kuchenki to w pierwszym sezonie byłem z nimi, transfery jak Arboleda czy Lewandowski robiły wrażenie - weszli z totalną pompą. Wtedy w Poznaniu nawet wszyscy Smudę kochali, jego dreszczowce były nie do zapomnienia. Później były wzloty i upadki, ale doszło do mnie dość szybko, że nie jesteśmy w stanie się tak szybko rozwijać jak ucieka Nam Europa i ostatnio Legia właśnie. W Wawie coś się dzieje nowego, zobaczymy po sezonie jakie będą wzmocnienia. Jak pójdą tym torem to kiedyś dojdą do LM.

Brawo dla Lechii, że w końcu zatrybiło, szkoda, że nie będzie ich w pucharach. No i brawo dla Cracovii i Prezesa Filipiaka, można go nie lubić za swój sposób bycia, ale serce i kasę niesamowitą zostawił na boisku przez te lata, nie to co śmieszny Wojciechowski, który w 5 minut się zwinął.

Szkoda, że Górnik spada, lubię jak w ekstraklasie grają legendy, ale zarazem jestem za tym, aby w lidze grały np. drużyny nie zasilane przez miasto, czytaj Ruch Chorzów = wg. mnie degradacja i bankructwo jak w przypadku Widzewa, Łks czy Polonii Warszawa z różnych względów. (brakuję mi tych drużyn, ale wygrywa rozsądek).


Gratuluję Legii mistrzostwa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

* Świetnie jest widzieć Polaka kolejny raz w finale LE, mam nadzieję, że Krycha wyjedzie z Basel z pucharem, no gdyby w tym meczu już grałby Zieliński w barwach FC Liverpool to miałbym dylemat, której drużynie kibicować.

* Zieliński na Anfield - zajebista sprawa, chłopak ma przeogromny talent, dla mnie najlepsza liga, najbardziej wyrównana, szkoda, że z takim małym udziałem Polaków, no ale Mistrza Anglii Wasilewski zdobył, więc idzie ku lepszemu :champagne-2010:

* Wszyscy mówią, że brakuję Mili wśród powołanych na Euro, ale kurcze, on nic ostatnio nie grał, mnie osobiście brakuję Centnarskiego, mimo, że Murasia lubię bardziej...

* Krytykowałem włodarzy Kolejorza i pewnie nie raz czy nie dwa będę to robił, bo uważam, że nie powinno ich tam być, no ale dzisiaj pierwszy raz w życiu szacun dla młodego Rutka za słowa i odwagę o przebudowie drużyny. 

Ps. No i Sevilla wraca w meczu na dobre tory :) Super finał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Barca w Pucharze Króla w 10tkę, słusznie, czyżby Krychowiak w ciągu jednego tygodnia zdobył 2 ważne puchary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt zwycięzcą LM po rzutach karnych,jeden mały błąd Atletico w karnych i ot mało zabrakło. Brawo Zidane, Brawo Simeone. to był piękny mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaków Simeone :( z perspektywy całego meczu wg byli lepsi, ale w finale ligi mistrzów nie można nie wykorzystać dwóch rzutów karnych. Ronaldo mało widoczny przez cały mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Emocje niesamowite, jak to w finale LM. Zastanawiałem się przez chwilę, ilu fanów Barcelony w tym meczu jest za Realem.
W pierwszej połowie minimalną przewagę miał Real, w pozostałej części meczu Atletico. Nie lubię karnych, bo to jest loteria, wolałbym aby grali tak długo, aż ktoś nie strzeli jedną z bramek, ale nie jest to najlepsze rozwiązanie, ze względu na kontuzje.

Oglądanie meczu z synem - bezcenne :P

Tak czy siak, przegrałem wczoraj flaszkę za 50zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...